AKCIJA!!!Metaliniai kaminai, kaminų įdėklai

Šildymo, vėdinimo sistemų įrengimas, montavimas (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

AKCIJA!!!
Sniegas pagaliau pasitraukė.
Atėjo taip lauktas pavasaris!
Šia proga turime JUMS šiltą ir saulėtą pasiūlymą:
Užsisakyk dūmtraukį arba kamino įdėklą iki šių metų kovo 31 d. o mes tau padovanosime net 15% NUOLAIDĄ!

Statote kaminą? MB „Dumtra“ gali Jums padėti. Prekiaujame metaliniais (pristatomais) kaminais, kaminų įdėklais ir kitomis kaminų statybai reikalingomis dalimis. Patraukliausios kainos rinkoje!
Susisiekite su mumis jau dabar ir pakonsultuosime apie kaminų statybą būtent Jūsų namuose.

MB „Dumtra“ – entuziastinga, jaunatviška ir nuolat besiplečianti įmonė, kurioje dirba aukščiausio lygio kaminų profesionalai, rinkoje dirbantys ne vienerius metus. Pagrindinė įmonės veikla – metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, priežiūra ir remontas.

Kodėl verta rinktis būtent mus, MB „Dumtra“ specialistus?

Kiekvienam prieinamos kainos pagal poreikius ir galimybes - savo kaminus suskirstėme į tris pagrindinius komplektacijos tipus skirtingų dydžių ir poreikių namams: „Ekonomiškas“, „Optimalus“ arba „Maksimalus“.

Profesionalų konsultacijos nemokamai - teikiame profesionalias konsultacijas, telefonu arba darbų atlikimo vietoje, nepaisydami išeiginių. Randame išeitį iš sudėtingiausių situacijų, teikiame profesionalius patarimus, padedame išsirinkti specifinius sprendimus. Lanksčiai reaguojame į visus klientų pageidavimus.

Aukščiausia gaminio kokybė - mūsų parduodami pristatomi kaminai yra sertifikuoti produktai, atitinkantys EU standartus.

Profesionalios montavimo paslaugos - kvalifikuoti dūmtraukių montavimo ekspertai atlieka montavimo darbus greitai ir kokybiškai. Suteikiamos garantijos.

Kaminus statėme jau daugiau nei 1000 klientų, todėl mūsų patirtis ir profesionalumas – ne tik gražūs žodžiai. Darbais įrodėme ne kartą, kad esame patikimi statybų partneriai tiek namų šeimininkams, tiek statybos bendrovėms ir kitiems statybos profesionalams.

MB „Dumtra“ darbuotojai visą savo energiją ir laiką atiduoda darbui – kokybiškas ir laiku užbaigtas projektas – mūsų išskirtinumas ir didžiausias privalumas. Mūsų metaliniai kaminai gaminami naudojant naujausias technologijas ir kokybiškas medžiagas. Taupyti šioje srityje nenorime, nes mums svarbu ne tik pastatyti kaminą, bet ir užtikrinti kliento saugumą per kamino ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Siūlome patraukliausias kaminų kainas rinkoje. Susisiekite su mumis jau dabar!

Pristatomi kaminai
Metaliniai kaminai
Dumtraukiai
kamino ideklas

+370 609 23355 arba +37067044417
www.dumtra.lt
info@dumtra.lt
www.facebook.com/dumtra
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X