Miežių želmenų tabletės - daug maistinių medžiagų

Vitaminai, maisto papildai (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:25.72 €
Veiksmas:Parduoda

Maistinės medžiagos, kaip iš gausybės rago

Dėl didelės koncentracijos gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų miežių želmenys yra vienas iš labiausiai vertinamų maisto produktų pasaulyje.

Įvairiais tyrimais per pastaruosius dešimtmečius, buvo išnagrinėta daugiau nei 250 chlorofilo turinčių maisto produktų, bei buvo nustatyta, kad miežių želmenys turi daugiau vitaminų, mineralų ir mikroelementų, taip pat chlorofilo, fermentų ir bioflavonoidų, nei visi kiti augalai.

Miežių želmenų milteliai gaunami surinkus jaunus augalų lapelius, švelniai džiovinant juos kambario temperatūroje ir tada smulkinant. Maždaug 10-15 cm aukščio miežių želmenys turi didžiausią gyvybiškai svarbių bei maistingų medžiagų kiekį. Todėl želmenims pasiekus tokį aukštį, yra optimalus derliaus nuėmimo laikas.

Mūsų siūlomi džiovinti miežių želmenys yra patikrinti dėl kenksmingų medžiagų ir sertifikuoti.

Paprastasis miežis - tai tikra "aminorūgščių bomba". Šis gležnas augalas turi visas žmogaus organizmui reikalingas amino rūgštis, kuriame yra daug bioflavonoidų.

Miežių želmenų sudėtyje taip pat gausu organizmui būtinų vitaminų, baltymų, mineralų ir fermentų. Miežių želmenų sultys tikriausiai yra sveikiausias "greitas maistas" pasaulyje. Jas gali vartoti visų amžiaus grupių žmonės. Gali būti vartojamos prieš planuojamą nėštumą, nėštumo ir maitinimo metu. Gali būti skiriamos kūdikiams, mažiems vaikams ir paaugliams. Puikiai atstato organizmo veiklą po sunkių ligų, diabeto ir kitų sveikatos problemų.

Miežių želmenys rekomenduojami, norint atstatyti ir palaikyti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme, bei laikantis dietos. Per mažas mineralų suvartojimas mūsų laikmečiu, yra pagrindinė besivystančių ir išsivysčiusių šalių gyventojų sveikatos blogėjimo priežastis, kaip pažymi daugelis gydytojų ir mitybos specialistų. Norint džiaugtis kiekvieną dieną spinduliuojančia sveikata, palaikyti stiprią imuninę sistemą ir išvengti ligų, būtina vartoti miežių želmenis.

Kai žmogui trūksta mineralinių medžiagų, dažniausiai pasireiškia šie simptomai: nuovargis, koncentracijos sutrikimai, nesugebėjimas greit užmigti, nemiga. Ypač pažeidžiami vyresnio amžiaus žmonės, nes tikėtina, kad jie maitinasi prasčiau, valgo mažiau ir nesureikšmina maisto ruošimo. Miežių želmenys (miežiai) yra seniausias ir svarbiausias žmonijos maisto produktas. Pačios sėklos yra labai maistingos. Jau prieš 2000 metų jiems buvo priskirta didelė reikšmė. Deja, žinios apie tai nuėjo į užmarštį. Miežiai yra turtingas chlorofilo, vitaminų ir baltymų šaltinis. Želmenyse yra gyvybiškai svarbių sudedamųjų dalių, sukurtų dėka saulės energijos ir negyvosios medžiagos transformacijos. Žmogaus organizmas puikiai šias medžiagas įsisavina.

Miežiai gali būti naudojami kaip priedas prie visų rūšių salotų, maistinių gėrimų, kokteilių, sriubų ir t.t. Jie papildo beveik kiekvieno patiekalo maistinę vertę, į kurio sudėtį yra įtraukiami, tačiau atminkite, kad karštas vanduo naikina vertingas miežių želmenų sudedamąsias dalis.

Naudojimas: 10 tablečių per dieną (5 g). Gerti daug vandens. Produktas gali būti vartojamas, esant tuščiam skrandžiui. Neviršykite rekomenduojamos suvartojimo per dieną normos. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip maisto pakaitalas. Preparatas skirtas suaugusiems. Nerekomenduojama naudoti maitinančioms mamoms ir nėščiosioms.

Esant ypatingai didelės fizinės ar psichologinės perkrovos laikotarpiui, galite padidinti rekomenduojamą miežių ekstrakto kiekį. Stimuliuojantis poveikis turėtų trukti keliasdešimt valandų.

https://www.viva24.lt/mieziu-zelmenu-tabletes-500-g.html
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku