MOBILIO PIRTIES NUOMA

Įvairios turizmo prekės (parduoda, siūlo) Jurbarke skelbimas

Kaina, €:50 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

MOBILI PIRTIS ANT RATŲ

Pirtis yra nauja, 3,5 metrų ilgio, ką tik pagaminta, kūrenama kietu kuru (malkos/briketai), iš lauko pusės. Galima pradėti kaitintis po 30 minučių.

PIRTIES PRIVALUMAI:
* LED apšvietimas.
* Karštas vanduo.
* Pirtyje vienu metu gali kaitintis 6 žmonės.
* Termometras
* Medinis kibiras su samčiu
* Du suolai/gultai
* Pakura iš lauko pusės
* Dviejų rūšių apšvietimas: 12 V spalvotas LED arba 220 V.
*Priešpirtis

NUOMOS KAINA:
Pirmadienis – Ketvirtadienis - 60 eur. para. + 30 eur. kiekviena sekanti.
Penktadienis - Sekmadienis - 70 eur. para. + 40 eur. kiekviena sekanti.
Visas savaitgalis - 140 eur.
Visai savaitei: 230 eur.

Švenčių dienomis kaina sutartinė.

Už papildomą mokestį galime pasirūpinti malkomis, vantomis.

Neturite savo sodyboje pirties, arba jos nėra ten, kur nutarėte švęsti šventę? Tai ne problema. Mes siūlome Mobilią Pirtį su sauna, priešpirčiu ir krosnele, kurią galime atvežti ir pastatyti bet kurioje Jums patinkančioje vietoje. Jums reikės pasirūpinti tik malkomis (esant poreikiui, malkomis pasirūpinsime mes). Sunku įvardinti visus pirties teikiamus privalumus ir malonumus, nes jų yra tikrai didelis sąrašas. Pirtelėje vykstantys procesai ( kaitinimasis, atsivėsinimas ir kt.) veikia visas žmogaus organizmo sistemas. Šiluma skatina gausiai prakaituoti. Su prakaitu iš organizmo pasišalina toksinai, kenksmingos medžiagos. Pamažu ir taisyklingai šildant ir vėsinant kūną, pasiekiami vis gilesni odos bei raumenų sluoksniai, iš organizmo pamažu pasišalina bereikalingas balas tas ir žmogus tampa ne tik švaresnis, lengvesnis, bet ir jaučiasi pajaunėjęs. Mat po pirties oda pasidaro lygesnė, švaresnė ir skaistesnė. Nuolat pirtyje besivanojančiųjų organizmas užsigrūdina ir tampa atsparesnis ligoms.


Tel.pasiteiravimui 8 628 52300
fb.me/pirtisirkubilas
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku