Mobilios konstrukcijos stendams – Pardavimas, Nuoma

Įvairūs biuro baldai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:500 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Stendų sistema X - konstrukcijos paprastai pervežamos, tiek su lėktuvu tiek su automobiliu. Neužima daug vietos sandėliavimui, konstrukcijos paprastai sudedamos, ardomos, nėra papildomų detalių. Konstrukcijų sijos yra skirtingų matmenų. Aukštis ir plotis konstrukcijų neribojamas. Suprojektuosime ir pagaminsime konstrukcijas pagal Jūsų poreikius. Įvairios konstrukcijų sujungimo variacijos. Galima prijungti lentynas, vitrinas, apšvietimą ir kitas interjero detales. Paprastai tvirtinami plakatai. Teikiame nuomos paslaugas. Dėl detalesnės informacijos susisiekite nurodytais kontaktais. Dirbame visoje Lietuvoje.

Detalesnė informacija svetainėje:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Informacinės lentelės, parodinių sienelių gamyba, foto sienelės, parodinė įranga reklamai. Stendų projektavimas ir montavimas, stendai nuotraukoms, stendų nuoma ir gamyba, spauda ant tentų ir audinio. Modulinės konstrukcijų sistemos renginiams, konferencijos ir jų įranga, reguliuojamo aukščio reklaminiai stendai, vidaus ir lauko atitvarai. Prekybiniai prekystaliai, stendai iš plieno ir metalo, informaciniai grindų stovai, konferencijų ir renginių įrengimas. Varstomi rėmeliai click, parodos, mobilūs parodų stendai, kilnojamos stendų konstrukcijos. Originalūs moduliniai stendai, tekstiliniai mobilūs stendai, foto sienelių nuoma.

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: 860512959, 860631237
Faksas: 852060814
info@euroego.lt
www.euroego.lt
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku