Naujausi skelbimai: Knygos vaikams ir jaunimui

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Mokomosios pažintinės knygelės su karpiniais, užduotėlėmis,
Tipas:Pažintinė, mokomoji literatūra
Kaina, €:1 € (3.45 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Knygelės vaikams, mokomosios pažintinės, lavinančios A4 (iš autoriaus rankų) - po 1 Eurą

1.„Spalvų knyga“ (Ankstyvojo lavinimo serija: pažink spalvas, skaityk, lavink vaizduotę)
Pasakos forma pateiktas tekstas ir linksmi, spalvingi paveikslėliai padeda lengviau įsisavinti naujas žinias, lavina vaizduotę ir atmintį. Jūsų mažylis knygelėje ras 42 paveikslėlius spalvinimui. (16 p.)

2.„Skirtumų pažinimo knyga, pasaka, karpiniai“ (Ankstyvojo lavinimo serija: pažink skirtumus, skaityk pasaką, karpyk, spalvink, mokykis rašyti)
Tai mokomoji pažintinė knygelė. Pamokanti pasakaitė ir nuotaikingi spalvingi paveikslėliai padės mažyliui lavinti vaizduotę ir atmintį, supažindins su priešybių pasauliu, praplės žodyną. Čia rasite užduotėles, paveikslėlius spalvinimui, karpinius su kaukėmis, lipdukų galvosūkius ir raidelių rašymo užduotėles. (18 p.)

3.„Nykštukas Nukas ir gimtadienio nuotykiai“ (Ankstyvojo lavinimo serija: skaityk pasaką, karpyk, spalvink, spręsk galvosūkius, lipdyk, žaisk)
Pamokanti pasakaitė apie nykštuką, kuris nenori mokyti. Bet vienas kupinas nuotykių jo gimtadienis - ir viskas pasikeičia...
Knygelėje gausu spalvingų piešinukų, užduočių, iškerpamas žaidimas. lipdukai. Tai puiki pagalba jūsų mažyliui pažinimo ir lavinimo įgūdžius ugdyti žaidžiant. (20 p.)

4.„Gyvūnai šalia mūsų“ (Ankstyvojo lavinimo serija: kas kur gyvena, kas ką valgo, kas kaip šneka, kas ką mėgsta)
Ar buvai kada kaime? Gal namuose turi augintinį, kuriuo rūpiniesi? Ar žinai kas slepiasi žolėse? Spalvinga knygelė supažindins su kaimo sodybų gyvūnais, naminiais augintiniais, žolyno gyventojais. Čia rasite gyvūnų aprašymus, užduotėles, lipdukų ir spalvinuką. Žaisk, lavink vaizduotę ir mokykis.(12 p.)

5.„Pažink raides kartu su pasakų herojais“ (Ankstyvojo lavinimo serija: rašyk, karpyk, klijuok lipdukus, spalvink, spręsk galvosūkius, žaisk)
Mokymasis, kaip ir žaidimas, gali būti įdomus ir linksmas. Knygelė supažindina su abėcėle - spausdintomis ir rašytinėmis raidėmis. Pažinti ir atsiminti raides mažyliui padės būtybės iš įvairių gerai žinomų pasakų. Rašymas ir spalvinimas lavins įgūdžius, o užduotys - pastabumą. (18 p.)

6.„Mantas - juodų raidžių piemenukas“ (Ankstyvojo lavinimo serija: skaityk, ieškok, skaičiuok, klijuok lipdukus, žaisk)
Kiekvienas puslapis - nauja raidė, nauja erdvė ir daug daug pasislėpusių veikėjų ir daiktų. Surask visus daiktus ir suskaičiuok juos, Išspręsk mįsles ir išmok eilėraštukus, pažink visas raides.ir pavaikščiok po Lietuvos žemėlapį. (32 p.)

7.„Skaičių knyga“ (Ankstyvojo lavinimo serija: pažink skaičius, skaičiuok, skaityk, ieškok daiktų, išmok skaičiuotes, spręsk galvosūkius, spalvink) (16 p.)
Spalvingi paveikslėliai, žaidybinės užduotys lengvins naujų žinių įgijimą ir puikiai padės jūsų mažyliui linksmai žaidžiant mokytis ir lavinti vaizduotę.

8.„Raidžių knyga“ (Ankstyvojo lavinimo serija: pažink raides, rašyk, spręsk galvosūkius, spalvink) (16 p.)
Spalvingi paveikslėliai, žaidybinės užduotys lengvins abėcėlės išmokimą (rašytines ir spausdintas raides), padės jūsų mažajam burtininkui raides paversti į pirmuosius žodžius.

9.„Galvosūkiai ir žaidimai“
Knygelėje rasite lipdukų, vairiausių galvosūkių, kurių sprendimui prireiks gramatikos, gamtos ar matematikos pažinimo įgūdžių. Žaidimai ir karpiniai lavins kruopštumą, kūrybingumą ir loginį mąstymą. (24 p.)

10.„Linksmoji abėcėlė“ (250 piešinukų + lipdukai)
Atverskite pirmąjį puslapį, ir jūsų mažyliui nuobodžiauti tikrai neteks. Knygelė dinamiška, spalvinga, gausi paveikslėlių. Raidžių pažinimas, bandymai rašyti ir paveikslėlių spalvinimas sudarys linksmo žaidimo įspūdį. Knygelėje įsegtus lipdukus galima karpyti ir pasidaryti kortelių raidyną. (24 p.)

11.„Keturi patys nuostabiausi stebuklai“
Tai pasaka apie mažą gėlių fėją. Ji nori sukurti ką nors nepaprastą ir stebuklingą. Ką gi fėjų karalienė įvertins labiausiai? Ar gali būti, kad gerumas ir yra didžiausia vertybė, svarbesnė už didžiausius stebuklus. Tai pamokanti pasaka mažiesiems.
Knygelėje rasite galvosūkių apie gėles, grybus ir vabaliukus, lipdukų iškirpimui ir iškarpomą lėlę fėją su rūbeliais. (24 p.)

12.„Paveikslėlių raidynas ir karpomos raidės“
Ši mini ABC knygelė (14,5x13,5) yra tinkamiausia kelionėje ar išvykoje. Paveikslėlių gausa padės mažyliui lengviau įsiminti raides, turtins žodyną, o karpomas raidynas sustiprins lavinimo procesą. (36 p.)

13.„Skaičiai. Pažink juos su karpomom skaičių kortelėm“
Knygelė padės žengiant pirmus pažinties su skaičių pasauliu žingsnius. Paveikslėlių gausa, pavyzdžiai, kur skaičiai naudojami, ir žaidimas su iškerpamomis kortelėmis padės įtvirtinti žinias. Mini knygelė (14,5x13,5) patogi nešioti ar įsidėti į savaitgalio išvykos kuprinę. (36 p.)

14.„Veršelis iš karklų grįžtelės“ (Skaityk, karpyk ir žaisk pasaką)
Neįtikėtumų pilna lietuvių liaudies pasaka, kurioje gausu įvairiausių personažų. Spalvingos iliustracijos, lipdukai, kaukės, iškerpami personažai vaidinimui ir grimo pavyzdžiai suteikia galimybę pasaką vaidinti ar vaizdingai sekti. (16 p.)

Spalvinimo knygelės, A5 - po 0.50 Euro

1. „Spalvink. Kas ką dirba? Sužinok ir nuspalvink 4“. Sužmoginti gyvūnai pristato įvairia specialybes - tigras žvejys,raganosis bankininkas, musė kosmonautė, voverė slaugė, žiurkėnas kelio darbininkas, driežas fokusininkas, barsukas seklys, vėžlys kareivis. Užduotis - atspėti, kurie daiktai reikalingi kiekvienai specialybei. (16 p.)

2.„Spalvink. Kas ką dirba? Sužinok ir nuspalvink 3“
Sužmoginti gyvūnai pristato įvairia specialybes - žiurkė šokėja, krokodilas programuotojas, karvė rašytoja, vilkas astronomas, ožka pardavėja, barsukas mokytojas, pingvinas išradėjas, kengūra korespondentė. Užduotis - atspėti, kurie daiktai reikalingi kiekvienai specialybei. (16 p.)

3. „Spalvink. Nuostabiausi pasaulio gyvūnai“
(zebras, tigras, tukanas, liūtas, didžioji panda, orangutangas, pingvinas, dramblys, koala, strutis, kengūra, žirafa, krokodilas, kupranugaris, rudasis lokys, ančiasnapis. (16 p.)
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X