Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Motinos pienas
Tipas:Kita
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Romano centre - Melrouzų šeima. Keistai ir įtikinamai savo gimimą pasakojančio Roberto, juokingai kandaus seksualiai žmonos apleisto vyro Patriko, motinystei atsidavusios Marijos, sekinamos vaikų ir begalinio troškimo nekartoti motinos klaidų, paveikslais St. Aubynas atskleidžia ištisą netikrų pažadų voratinklį, į kurį įsipainiojusi ir ši kadaise iškili šeima, kurios vienintelį likusį turtą - seną Pietų Prancūzijoje stovintį namą - Patriko motina rengiasi padovanoti „New Age“ judėjimui.


Autorius:


Edvardas St. Aubynas (Edward St Aubyn) gimė 1960 m. Anglijoje. Jo kūryba nominuota ir pelniusi ne vieną prestižinę literatūrinę premiją. Romanų Raktas išeiti (A Clue to Exit), Pakraštyje (On the Edge) bei trilogijos Šiek tiek vilties (Some Hope) autorius kritikų vertinamas kaip didžiulio talento rašytojas, vienas iškiliausių savo kartos anglų rašytojų – tikriausias mūsų gyvenimo prozos stilistas.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku