Namų, statinių pridavimas

Namų projektai skelbimas

Projekto pavadinimas:Priduotas namas
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Namo ilgis:10.00
Namo plotis:10.00
Namo aukštis:8.50
Aukštų skaičius:2
Kambarių skaičius:4
Bendras pastato plotas:120.00 kv. m
Namo tipas:Karkasinis
Mūrinis
Rastinis
Kita

Ypatumai / įranga:
  • Garažas
  • Rūsys
  • Pirtis
  • Židinys
  • Baseinas

NAMO PRIDAVIMAS. STATYBOS UŽBAIGIMO IFORMINIMAS.

Visų reikalingų statybos užbaigimo dokumentų parengimas, suderinimas ir pateikimas į Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos informacinę sistemą "INFOSTATYBA" iki Registrų centro.

Nebaigtos statybos registravimui dokumentų parengimas, suderinimas ir pateikimas į Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos informacinę sistemą "INFOSTATYBA" (Pažyma apie statinio statybą Registrų centrui).

Pranešimas apie statybos pradžią, rangovo ir pagrindinių statybos sričių vadovų pasamdymą ar paskyrimą į Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos informacinę sistemą "INFOSTATYBA". Statybos vadovo ir statybos techninio prižiūrėtojo paslaugos pranešimui apie darbų pradžią.

Sąmatų sudarymas: Individualūs gyvenamieji namai, daugiabučiai namai, sandėliavimo, gamybos, administraciniai pastatai, prekybos centrai. Nauja statyba, rekonstrukcija, remontas, renovacija. Kaina sutartinė.

Statybos skaičiuojamosios kainos nustatymo projekto dalies ekspertizė. Kaina sutartinė.el.pastas: sertifikatas@inbox.lt

https://www.facebook.com/statybu.procesas.9
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku