Nauji bodybordai ir skimbordai už prieinama kainą!

Sup'ai, banglentės, surfing'o reikmenys (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:40 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Parduodu visiškai naujus, kokybiškus bodyboardus ir skimboardus, liaudiškai tariant puslentes. Tai puikus pasirinkimas tiems kas nori išmokti pažinti bangas, jūrą ir pirmas žingsnis prieš mokinantis plaukti su baglente.

Turim tokius boadybordų variantus:

Surfnsun Bodyboard Similar-Tai labai linksmas, lengvas ir patogus boadyboardas (puslentė) su EPS šerdimi , HDPE Slick apačia XPE deniu ir kanalu apačioje. Taip pat turi pusmenulio formos uodegą, leidžianti lengviau gaudyti bangas. Į komplektą įeiną nailoninis pavadėlis (leash), kuris neleidžia lentai pabėgti nuo jūsų į atvirą jūrą, vandenyną. Įmanomi spalviniai variantai: mėlyna, tamsiai pilka, oranžinė, raudona. Lentos dydžiai: 37 colių / 94 cm, 41 colių / 104 cm ir 42 colių / 106 cm.
Kaina 40 Eur

Flood Bodyboard Dynamx Stringer 42
Tai šiuolaikinis boadyboardas (puslentė), kuris jums suteiks galimybę pasidžiaugti greitu čiuožimu nuo bangų. Šis boadyboardas yra sustiprintas EPS branduoliu, kuris turi epoxidinio stiklo stringerį. Turi šikšnosparninę uodegą, XEPE denį, EPS Crypto pagrindą, DTPE slidžią apačią. Į komplektą taip pat įeiną Coil leash (pavadėlis neleidžiantis lentai pabėgti nuo jūsų, pačiomis rimčiausiomis sąlygomis). Lentos dydis: 42 colių / 106 cm. Įmanomi spalviniai variantai: mėlynas ir žalias. Kaina 65 Eur

Flood Bodyboard Dynamx Stringer
Šis boadyboardas yra sustiprintas EPS branduoliu, kuris turi epoxidinio stiklo stringerį. Turi šikšnosparninę uodegą, XEPE denį, EPS Crypto pagrindą, DTPE slidžią apačią. Į komplektą taip pat įeiną Coil leash (pavadėlis neleidžiantis lentai pabėgti nuo jūsų, pačiomis rimčiausiomis sąlygomis). Lentos dydis: 41 colių / 103 cm. Įmanomi spalviniai variantai: oranžinė, raudona.
Kaina 55 Eur

Bugz Bodyboard Pro Gr. L 106 blue
Tai taip pat puikus boadyboardas (puslentė). PRO versija. Dar daugiau kontrolės, kietumos, standumo ir stabilumo bangose. Ši lenta bus idealus pasirinkimas tiems, kas nori rimtesnių sąlygų, bangų ir triukų, bet taip pat ir tiems kas nori tūrėti tikrai kokybišką ir ilgamžį daiktą. Turi 30 mm HDPE Hardbottom (apačia), PE šerdį ir PE minkštą paviršių, 2.2 PCF laminuotą šerdis: Daugiasluoksnė vidaus struktūrą su laminuotu pagrindu. Į komplektą įeiną ir Pro leash (virvė, pavadėlis, neleidžiantis pabėgti lentai į atvirą jūrą, vandenyną) Boadyboardo išmeravimai: 106 x 55 x 6cm. Leistinas suagusio raiderio svoris iki 75kg ir biški daugiau.
Kaina 65 Eur.

(Puslentė) Bugz Bodyboard Eps 42
Visiškai naują boadyboardą (puslente) "BUGZ". Ši puslentė yra puikus pasirinkimas visiems, kas nori pratintis pažinti jūrą ir bangas. Boadyboardas turi kietą PE apačią ir dangą. Taip pat turi "HD core EPS šerdį", kurios dėka lenta yra standi, kieta, stabili ir tvirta. Į komplektą įeiną ir Incl . Leash (virvė, kuri neleidžia pamesti lentos pačiomis rimčiausiomis sąlygomis). Leistinas raiderio svoris iki 90kg. Lentos aukštis 107cm. Spalvų variantai: Juoda, mėlyna, pilka ir oranžinė.
Kaina 50 Eur

Skimbordai:

Skimboard SkimOne 41 105cm San Diego Aqua Orange. Skimboardas tinkantis plaukti lygiame, ploname vandens paviršiuje. Super variantas tiek pradedantiesiems ir pažengusiems. Su šiuo skimbordu galima mokintis atlikinėti įvairius techniškus triukus ar tiesiog pradėti mokintis čiuožti. Tai klasikinis skimboardas. Pagamintas iš 7 sluoksnių tuopos medžio. Kaina 40 Eur.

Skimboard BUGZ Wood L 106cm - 42inch GRAFFITI. Taip pat superinis variantas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Lenta pagaminta iš 7 sluoksnių klevo medžio. Kaina 40 Eur.

Skimboard SkimOne 44 112cm Fiberwood Costa Mesa. Tai skimbordas norintiems šiek tiek pažengti į prieki ir išmokti raižyti bangas, ilgiau čiuožti vandens paviršiumi. Šis skimboardas yra apklijuotas tvirta ir kokybiška stiklo plastiko medžiaga. Kaina 70 Eur.

Lentų yra daugiau. Ne visi variantai telpa į skelbimą. Todėl laisvai galiu nusiųsti kitų galimų lentų variantus e. paštu, Facebook arba Skype.

O čia keli filmukai fantazijai sužadinti ir nuotaikai pakelti!

https://www.youtube.com/watch?v=dIjHLjw1r10 Boadyboarding

https://www.youtube.com/watch?v=x0Jeagoc1nc Skimboarding

Galima gyvai apžiūrėti Vilniuje, bet taip pat siunčiame į visus miestus :)
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku