NEMOKAMA MASTERCARD KORTELĖ + 20 € DOVANŲ

Papildomas darbas, darbas namuose Vilniuje skelbimas

Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

MONESE siūlo planą Simple (0 £/mėn.) ir nemokamą bekontaktę MasterCard kortelę (eurais ir/arba svarais). Galėsite nemokamai išsigryninti iki 200 €/mėn. Galima turėti skirtingų valiutų sąskaitas.

REIKIA

1. Atsisiųsti programėlę MONESE iš iOS App Store/Google Play.

2. Atsisiuntus užsiregistruoti.
Registracijos metu būtinai nurodyti pakvietimo (INVITE) kodą: ALFRE726
Pasirinkti UK banko sąskaitą. Paskui pridėti ir EUR sąskaitą.
Registracijos metu reikės patvirtinti savo tapatybę, todėl pasiruoškite asmens dokumentą. Kartais, pvz., dėl neryškių vaizdų, nepanašių nuotraukų bei veido atvaizdų prireikia ir trumpo vaizdo skambučio, bet dažniausiai, jei tiksliai laikotės visų nurodymų registracijos metu, to neprireikia. Jeigu ką, tiesiog paaiškinsite, kad norite nemokamos bekontaktės kortelės, į kurią galbūt ketinate nukreipti ir savo darbo pajamas.

3. Užsisakyti nemokamą MONESE kortelę (gyvenant Lietuvoje, geriausia užsisakyti kortelę eurais). Ją atsiųs per 3–7 dienas.

4. Pridėjus kortelę, pasipildyti sąskaitą bent 10 € (iš kitos savo debetinės kortelės arba SEPA pavedimu iš euro zonos sąskaitos; pvz., nemokamas pervedimas iš Paysera įvykdomas per 3-4 valandas, nenuskaičiuojami jokie komisiniai už įplaukiančias lėšas).

5. Apsipirkti fizine kortele arba internetu (nors ir už 1 €) ir per kelias dienas gausite ~15 € (15 £) premiją!

BONUS: jei registruositės per mano kodą ALFRE726 – pervesiu nuo savęs dar 5 €. Tiesiog parašykite žinutę.

Monese įkurtas Estijos piliečio Jungtinėje Karalystėje 2013 metais. Vienas iš didžiausių privalumų yra tai, jog galima atsidaryti banko sąskaitą be oficialaus JK adreso ar kredito istorijos. Pakanka vos kelių minučių su mobilia aplikacija ir jau turėsite ES arba JK banko sąskaitą su asmeniniu IBAN numeriu (sąskaita eurais greičiausiai bus su belgišku IBAN –BE). Bankas yra prižiūrimas FCA (Jungtinės Karalystės finansinių įstaigų inspekcija).

Jei turėsite klausimų, kreipkitės asmenine žinute arba skambinkite.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku