.NET PROGRAMUOTOJAS

Darbas programuotojams Vilniuje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Lietuvos paštas, AB

Viena didžiausių šalies bendrovių Lietuvos paštas aktyviai investuoja į informacinių technologijų atnaujinimą ir plėtrą ir ieško naujų komandos narių. Jei nori išmėginti jėgas įgyvendinant savo idėjas, o ne vykdyti jau kažkieno sukurtas, jei nestokoji kūrybiškumo, aštraus ir analitinio proto, jei nebijai iššūkio „sukurti viską nuo nulio" – mes tavęs laukiame!
Siūlome unikalią galimybę prisidėti prie vykstančių pokyčių iš esmės modernizuojant informacines sistemas, diegiant geriausiomis praktikomis paremtus procesus bei inovatyvius IT sprendimus.
Kūrybiška, laisva sprendimų priėmime darbo aplinka bei konkurencingas darbo atlygis jau šiuo metu Lietuvos pašto IT kolektyve subūrė jaunų, profesionalių ir didelę patirtį tiek didžiosiose šalies, tiek tarptautinėse kompanijose sukaupusių specialistų komandą. O ar tu prisijungsi prie jų?
Užduotys esamos informacinės sistemos plėtimas ir palaikymas; klaidų susijusių su informacine sistema paieška ir šalinimas.Reikalavimai kandidatui MS.NET programavimo patirtis (C# arba ASP.NET, Visual Studio 2005, 2008, 2010, 2012, 2013) ne mažiau 1 metų; analitinis mąstymas, orientavimasis į kokybišką rezultatą; puikūs bendravimo (žodžiu ir raštu) įgūdžiai; geros MS SQL žinios, darbo patirtis su MS SQL Server Management Studio; aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, tiksliųjų mokslų – pranašumas (gali būti IT studijų pakraipos studentas); gerai mokėti anglų kalbą; tinklinių paslaugų (web services) kūrimo patirtis – pranašumas; servisų kūrimo patirtis – pranašumas; mandagumas, paslaugumas, iniciatyvumas. Mes siūlome iššūkių kupiną ir atsakingą darbą, įgyvendinant sudėtingus ir įdomius IT projektus; konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas; profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; puikias darbo sąlygas, motyvuotą, profesionalų ir draugišką kolektyvą.

.NET PROGRAMUOTOJAS

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3452686


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X