.NET PROGRAMUOTOJAS (-A)

Darbas programuotojams Vilniuje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

4Team Corporation

4Team Corporation yra "Microsoft" sertifikuotas partneris ir nepriklausomas programinės įrangos pardavėjas įmonėms ir privatiems asmenims. Kompanijos padaliniai įsikūrę JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje.
Mūsų pagrindinis tikslas teikti klientams prieinamus programinės įrangos sprendimus biuro darbui, valdymui. Lietuvoje įmonės darbuotojai dalyvauja kiekviename kuriamos programinės įrangos žingsnyje: gamyboje, testavime, naudotojų konsultavime, marketinge ir pardavimuose. Esame sukaupę daugiau nei dvylikos metų patirtį.
Mes tikime, jog sėkminga įmonės veikla priklauso nuo didžių, protingų, sumanių žmonių. Mūsų darbuotojai - kompetentingi specialistai, kurie kartu su įmone siekia tobulėti, kurti naujas idėjas. Investuojame į savo darbuotojus, komandos mokymus, konferencijas, sertifikatus, suteikiame nemokamą literatūrą.
Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir ieško talentingo bei sumanaus žmogaus .NET programuotojo pozicijai užimti.
.NET PROGRAMUOTOJAS (-A)

.NET PROGRAMUOTOJAS (-A)

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3488735


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X