Nugaros ir stuburo traumų bei skausmų gydymas Kaune

Grožio sveikatos paslaugos (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Gydymas
Masažai
Sveikatinimas

Kviečiame , Kaune, apsilankyti profilaktiškai, manualinei terapijai pas osteopatą, manualinės terapijos gyd.specialistą atvykstantį jau ne pirmus metus į Lietuvą iš Ukrainos -Genadijų Avdejevą.
Artimiausias gyd.G.Avdejevo vizitas Kaune , lapkričio 13 ir 15 dienomis !
Atsikratykite skausmo nugaroje!
Pamirškite sunkumo jausmą pečiuose!
Atsikratykite vidinio spaudimo!
Išmokite pajausti savo raumenis bei visą kūną!
Susigrąžinkite stuburo lankstumą ir gerą savijautą!
Genadijus Avdejevas, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais (Genadijaus mama Tatjana Avdejeva – Татьяна Георгиевна Авдеева – garsi Ukrainos osteopatė), jau daug metų padeda žmonėms sugrįžti į pilnavertį gyvenimą netgi po sunkiausių sportinių, darbo metu patirtų, gimdymo ar kitokių traumų.
Gydytojas dirba ir su vaikais. Rezultatai ypatingai geri. Dauguma vaikų turi įvairaus stiprumo gimdymo ir vaikystėje patirtas traumas, bei traumas, susietas su kritimu ar netinkamu sportu, vaikų stuburų būklę taip pat labai įtakoja ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio, sunkių kuprinių nešimas ir pan. Jeigu vaikus vargina žvairumas (turima omenyje – neįgimtas žvairumas), nevienodos akys, astigmatizmas, trumpesnė koja, nusileidęs petys, cerebralinis paralyžius ir panašiai, tai kuo anksčiau bus padarytos korekcijos, tuo greitesnis prarastų funkcijų atstatymas.
Informacija ir registracija pas Genadijų Avdejevą, telf. +370 690 89 888
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku