Papildomas uždarbis internetu

Papildomas darbas, darbas namuose Vilniuje skelbimas

Siūlo . 2020-08-26. Skelbimo ID: P12808312
Atlyginimas:500 €
Veiksmas:Siūlo

Siūlome išbandyti laimę ir lengvai užsidirbti papildomų pinigėlių, kurie tikrai nepamaišys!

1 PASIŪLYMAS : https://wintub.com/?r=4030730

Reklamų peržiūra internete, skiriant tam per dieną iki 10 minučių. Už kiekvieną reklamą Jūs gaunate papildomas pajamas, kurias galėsite bet kada pervesti sau į sąskaitą. Registruokitės aukščiau esančiame puslapyje, kvieskite draugus ir stebėkite kaip kyla papildomi pinigai. P.S. Prisijungus Jums suteikiami pirmi 5$ VISIŠKAI NEMOKAMAI! Nepraleiskite progos!

2 PASIŪLYMAS : https://airmoney.xyz/770099737215787/

Tai bene lengviausias ir greičiausias būdas uždirbti didelius pinigus priklausomai nuo to kiek laiko tam skirsite. Užsiregistruokite aukščiau esančiame puslapyje, spauskite - USER AREA ir pradėkite lengvą ir paprastą darbą paspausdami - START WATCHING PAYED ADS. Viršuje bus nurodyti skaičiai kuriuos reikia įvesti į žemiau esantį langelį ir spausti ENTER. Su kiekvienu suvedimu Jūs kairėje pusėje matysite kaip auga Jums skirti pinigai, kuriuos bet kada galite pervesti sau į sąskaitą!

3 PASIŪLYMAS : https://coin-farm.net/?r=1803655

Registruokitės smagiame žaidime CoinFarm, kuriame galite su laiku išsikeisti į tikrus pinigus!

Pagrindinis žaidimo tikslas:

1) Pirkite paukščius, jie jums dės kiaušinius (kiaušiniai yra jūsų pinigai).
2) Kiaušiniais bus laikomi sandėlyje, juos per tam tikrą laiką surinksite automatiškai.
3) Parduokite kiaušinius ir gausite sidabrinių monetų ir juos galitę konvertuotis į tikrus pinigus ar pirkti papildomų paukščių.
4) Už tikrus pinigus ir nusipirksite daugiau paukščių, kad gautumėte daugiau pajamu! Skirtingi paukščiai atneša skirtingą pelną per 24 valandas.
5) Kvieskite draugus žaisti ir jūs uždirbsite monetas už kurias nusipirksite daugiau paukščiu.

Prisiregistravus šia nuoroda :https://coin-farm.net/?r=1803655

1) Spauskite (Buy birds) - Čia nusipirksite paukščių, kurie jums atneš pinigus. Lentelėje yra daug paukščių. Green (žalias) paukštis per 5 valandas atneša 150 silver monetų. O galingiausias žaidimo paukštis Super bird (Galingas paukštis), jis per 24 valandas atneša 0.64 dolerio. Paukščiai kuriuos nusiperkate, lieka visam laikui ir kuo daugiau jų turėsite tuo didesnis jūsų uždarbis bus.

2) Eggs Warehouse - čia rasite visų paukščių pagamintus kiaušinius, jeigu jų turite spauskite (Collect all) ir eikite toliau.

3) Eggs sellings - čia užėje parduokite visus savo kiaušinius paspaudę (Sell all). Sistema yra automatinė ir parduosite, tik pačiai sistemai už nustatyta kaina.

4) Daily bonus - kas 24h galite pasiimti nemoką dienos dovana - gausite nuo 10 iki 100 silver monetų.

5) Swap silver - kaip sutaupysite 1000 silver monetų, juos galite padidinti į 1200 monetų.

6) Žaidimas reikalauja nemažai laiko kol susipirksite paukščius ir gausite didelį uždarbį, todėl rekomenduoju pradžiai šiek tiek investuoti ir pamatysitę greitesnį žaidimo procesą. Išsinešti pinigus galite paspaudę (Replenish account). Papildę saskaitą nuo 10$ jūs gausite dovanų paukšti ir monetų. Kuo daugiau pildysite tuo geresnį paukštį gausite į kolekciją dovanų iš žaidimo kūrėjų.
Galite pažiūrėti nuotrauka - kuri idėta galerijoje!

7) Kvieskite draugus žmones prisijungti per jūsų nuoroda ir gausite nemokamai sidabrinių monetų nuo 250 iki 100000.

4 PASIŪLYMAS : https://forum.kantar.lt/Register.aspx?Referrer=875da71e54f74498808e63a1c5eabd99

Užsiregistravę aukščiau nurodyta nuoroda ir pildant apklausas rinkite taškus ir išsikeiskite taškus į dovanų kuponus (ForumCinemas, Maxima, GeraDovana, Aukok.lt, Pigu.lt). Dalyvaukite apklausose, kvieskite draugus prisijungti ir mėgaukitės gautomis dovanomis!

Sėkmės!
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku