PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS

Darbas projektų vadovams Vilniuje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Personalo konsultacijų grupė, UAB

Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą. Išsami informacija tel. nr. 8 626 06057.
Mūsų klientė - įmonių grupė, teikianti logistikos bei vilkikų serviso paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Grupėje dirba virš 200 darbuotojų. Vykdydama verslo plėtrą, įmonė kviečia prisijungti pardavimo vadybininką (-ę), norintį (-čią) realizuoti savo patirtį bei žinias, plėsti kompetencijas ir augti kartu su organizacija.
Užduotys Stambių klientų paieška Europos rinkoje, aktyvūs pardavimai telefonu, derybos, ilgalaikio bendradarbiavimo vystymas; Kelių transporto rinkos analizė, asmeninių pardavimų veiklos planavimas ir įgyvendinimas; Aktyvus klientų vizitavimas Europoje; Aktyvus dalyvavimas tarptautinėse transporto parodose parodose.Reikalavimai kandidatui Ne mažiau 2 metų sėkmingo darbo patirtis transporto paslaugų pardavimo srityje; Transporto verslo aplinkos supratimas; Derybiniai įgūdžiai, aktyvumas, organizuotumas ir savarankiškumas; Iniciatyvumas, pozityvumas, vidinė motyvacija, orientacija į rezultatus; Nepriekaištingi anglų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu (žinios testuojamos); Kompiuterinis raštingumas; Aukštasis išsilavinimas (tarptautinio transporto ar logistikos srityje būtų privalumas). Naudingi įgūdžiai Vokiečių, kitos užsienio kalbos žinios.Mes siūlome Bazinį atlyginimą bei atlygį proporcingą indėliui ir rezultatui, visas priemones reikalingas darbo atlikimui, įvertinimą, atsakomybę ir t.t.); Pagalbą ugdant įgūdžius laiku pastebėti mažus pokyčius ir geriau pasiruošti didelėms permainoms; Paprasčiau žvelgti į gyvenimą, būti lankstesniam ir sparčiau judėti; Pradėti dirbti didelėje bendrovėje, ir išmokti pačiam ją įkurti.

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3430682


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X