Parduodamos Kitos patalpos Kaune, Centre, Laisvės al.

Įvairios parduodamos (komercinės) patalpos Kaune skelbimas

Kaina, €:25 000 €
1 kv. m kaina:1 302.08 €
Veiksmas:Parduoda
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):3
Patalpų plotas:19.20 kv. m
Šildymas:Dujinis
Gyvenvietė:Kaunas
Mikrorajonas:Centras
Gatvė:Laisvės al.

LAISVĖS ALĖJA 45 – mikrobiurų kompleksas, erdvė Jūsų smulkiam verslui kurtis ir augti. Čia galite plėtoti bet kokią komercinę veiklą arba investicijai įsigyti jau išnuomotus mikrobiurius. Mikrobiurai pilnai įrengti, trečiasis aukštas (mansarda) – su senamiesčiui būdingomis aukštomis lubomis ir dideliais stoglangiais.


INFORMACIJA APIE MIKROBIURĄ (aukšto plane žiūrėti patalpas Nr. 14):
Plotas – 19.20 m²,
Aukštas – 3 iš 3,
Langų kryptis – rytai,
Šildymas – dujinis,
Įrengimas – pilna apdaila.


PRIVALUMAI:
- Prestižinė lokacija Kauno centre,
- 5 min pėsčiomis iki Soboro,
- Mūrinis namas,
- Aukštos lubos,
- Vidinis kiemas,
- Yra komunikacijos,
- Įrengta signalizacija.


VIETA:
Pastato vieta – centrinė Laisvės alėjos dalis, įvažiavimas į pastato kiemo teritoriją iš Mickevičiaus gatvės pusės. Mickevičiaus gatvė veda į Kauno „Akropolį“, kuris formuoja didelį srautą žmonių. Šalia pastato kuriasi įvairios prekyba bei paslaugomis užsiimančios įmonės. Greta esančioje K. Donelaičio gatvėje įsikūrę VDU ir KTU universitetai, „BLC” verslo centras. Čia įsikūrusios miestiečių ir miesto svečių pamėgtos parduotuvės, kavinės, restoranai.


VYSTYTOJAS:
UAB „Inreal valdymas“, pradėjusi veiklą 1994 metais, šiuo metu yra viena pirmaujančių nekilnojamojo turto bendrovių Lietuvoje. Pagrindinės veiklos sritys – nekilnojamojo turto plėtra ir valdymas. „Inreal valdymas“ viena strateginių krypčių – unikalūs projektai išskirtinėse vietose. Bendrovės išplėtoti projektai yra pelnę pripažinimą ir įvertinimus ne tik šalies, bet ir tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip European Business Awards.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku