Parduodamos Kitos patalpos Kelmės r. sav., Kelmėje, Taikos g.

Įvairios parduodamos (komercinės) patalpos Kelmėje skelbimas

Kaina, €:81 000 €
1 kv. m kaina:90.72 €
Veiksmas:Parduoda
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:892.89 kv. m
Savivaldybė:Kelmės r. sav.
Gyvenvietė:Kelmė
Gatvė:Taikos g.

Parduodamas Kelmės suskystintų dujų degalinę ir kitas ūkio turtas: Pastatas- Garažas, 231,75 kv. m. , Pastatas- Sandėlis , 209,56 kv.m., Pastatas- Sandėlis, 81,08 kv.m. ,Pastatas- Administracinis, 370,5 kv.m. Kiti statiniai (inžineriniai)- Kiemo statiniai(stoginė), Kiti statiniai- Kiemo statiniai (kiemo aikštelė, tvora) , Inžineriniai tinklai- lauko apšvietimo tinklai (elektros kabelis L=105,00m, šviestuvų atramos 2 vnt. ir perleidžiama 0,5387 ha žemės sklypo nuoma iš valstybės, kuri pagal sutartį galioja iki 2098-03-04.. Objektas yra pietinėje Kelmės miesto dalyje. Iki teritorijos, asfaltuotas privažiavimas, teritorijoje įrengta asfaltuota danga, nutiestos ir pajungtos miesto komunikacijos.

Teritorijoje yra veikianti automobiliniams skirta dujų užpildymo kolonėlė, vyksta prekyba įvairių talpų dujų balionais, vykdomas jų užpildymas dujomis arba keitimas. Yra sandėliavimui pritaikytos patalpos.
Pageidaujantis gali pirkti su visa veikla (Automobilių dujų užpylimo ir įvairių talpų dujų balionų pardavimas, o jam nepageidaujant tęsti buvusios veiklos, šią veiklą pasirengęs tęsti ankstesnis savininkas, t.y. nuomotis iš naujojo savininko dujų rezervuarą, kolonėle ir kitus tai veiklai reikiamus priedus.
Teritorija yra gerai pasiekiamoje vietoje, šalimais yra veterinarijos tarnyba, netoliese prekybos centras. Ši vieta visiems gerai žinoma, nes ši veikla čia vykdoma kelis dešimtmečius nepertraukiamai.


DĖMESIO
Jei JUMS patiko mūsų nuomojamas objektas, bet JŪSŲ netenkina kaina, JŪS galite ir net PRIVALOTE SIŪLYTI savo KAINĄ ir atsiskaitymo būdą.
Mes žaibiškai sureaguosime į JŪSŲ pageidavimus ir KARTU su JUMIS rasime kompromisą derybų metu.

Daugiau skelbimų rasite adresu: www.hibora.lt

Mūsų UAB HIBORA darbuotojai, konsultuoja klientus nekilnojamo turto klausimais. Klientams kurie stokoja lėšų, padedame tinkamai suruošti dokumentus ir atstovaujame Jų interesus iki kol gaunamas kreditas.
Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės tel. Nr.arba +37067102090 arba susisiekite su mumis elektroniniu paštu uabhibora@gmail.com
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku