Parduodamos Kitos patalpos Klaipėdoje, Senamiestyje, Minijos g.

Įvairios parduodamos (komercinės) patalpos Klaipėdoje skelbimas

Kaina, €:1 450 000 € (5 006 560 Lt)
1 kv. m kaina:268.52 € (927.14 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:5400.00 kv. m
Šildymas:Kita
Gyvenvietė:Klaipėda
Mikrorajonas:Senamiestis
Gatvė:Minijos g.

Patalpų metinis atsiperkamumas - 14 proc.

Klaipėdoje, Minijos gatvėje parduodamos 5400 m2 komercines patalpos, išsidėsčiusios per 4 korpusus. Patalpose įsikūrusios parduotuvės, ofisai, įvairias paslaugas siūlančios bendrovės, laboratorija, naktinis klubas, protestantų bažnyčia ir t.t. Atskirai nuomojamas ir parkingas. Visi 4 korpusai iš nuomos generuoja stabilias pajamas, didžioji dauguma nuomininkų investavę nuosavas lėšas į patalpų įrengimą, kas lemią užtikrintą ilgalaikį nuomos terminą.
YRA IŠNUOMOTA 95 % PATALPŲ! Tai puiki ir greitą atsiperkamumą turinti investicija!

PIRMASIS KORPUSAS yra 2800 m2 (pagal registrų centro duomenis), naudingo ploto yra 2400 m2. Pirmajame korpuso aukšte yra įsikūrusi parduotuvė PRINTERA, BERMI, GREITASIS KURJERIS ir pastato administracija. Likę aukštai – ofisai. Šalia įėjimo į ofisus, pastato dešiniajame šone yra įsikūręs italų restoranas ir protestantų bažnyčia.

ANTRASIS KORPUSAS yra 879 m2 (pagal registrų centro duomenimis), naudingo ploto yra 676.79. Šiame korpuse pirmajame aukšte yra baldų parduotuvė TOMASELLA, radijo stotis GAMA, kituose aukštuose - savo veikla vykdo ir paslaugas siūlo įvairios įmonės, laivų aptarnavimo kompanijos, ir t.t. Patalpos išnuomotos tiek kabinetais, tiek didesnėmis erdvėmis.

TREČIOJO KORPUSO bendrasis plotas yra 1170 m2. (pagal registrų centro duomenimis). Šiuo metu nuomojamo ploto yra 735.21 m2. Pirmame aukšte įsikūrusi šokių studija AKREDUS, SMP BANK. Kiti aukštai - biurai, kuriuose įsikurusios kosmetikos, reklamos, muzikos sporto įmonės, ne pelno ir jaunimo organizacijos. Penktajame aukšte veiklą vykdo AIKIDO sporto studija.

KETVIRTASIS KORPUSAS yra 388,49 m2. Dviejų aukštų pastate įsikūrusi laboratorija.

Taip pat yra išnuomoti rūsiai ir parkavimo vietos. __________________________________________________________
Jeigu Jūs parduodate ar ieškote panašaus objekto, skambinkite - rasiu Jums pirkėją ar pasiūlysiu alternatyvų!
Nekilnojamo turto agentams - Jei turite klientą šiam objektui, kreipkitės! Dėl atlyginimo susitarsime.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X