Parduodamos Kitos patalpos Klaipėdoje, Vėtrungėje, Birutės g.

Įvairios parduodamos (komercinės) patalpos Klaipėdoje skelbimas

Kaina, €:450 000 €
1 kv. m kaina:1 939.66 €
Veiksmas:Parduoda
Patalpų paskirtis:Kita
Patalpų plotas:232.00 kv. m
Šildymas:Dujinis
Gyvenvietė:Klaipėda
Mikrorajonas:Vėtrungė
Gatvė:Birutės g.

Parduodu atskirą 232kv. m. administracinės paskirties 2 aukštų su antresoliumi pastatą. 2005 statybos ir 2014m. renovuotas ir moderniai bei prabangiai įrengtas pastatas yra 2 arų sklype, turi savo 8 parkavimo vietas ir garažą 1 automobiliui.
Pastatas itin tvirtos, gelžbetonio monolito konstrukcijos su prabangiu klinkerio plytų ir dekoratyvinio tinko išorės apdaila. Stogas sutapdintas dengtas rulonine bitumine danga. Langai vitrininiai aliuminio rėmo su stiklo paketais. Pastatas šildomas autonomiškai dujiniu šildymu. Įrengta moderni vėdinimo ir kondicionavimo sistema. Įrengtos stebėjimo kameros, saugos ir priešgaisrinės signalizacijos. Interjeras modernus, naudotos brangios ir kokybiškos medžiagos. Pirmo aukšto ir dalis antro aukšto grindų danga - marmuro plytelės, kitur medinės grindlentės.
Tiek pirmame, tiek antrame aukšte virtuvėlė, bei WC su dušo kabina.
Pirmas aukštas gali būti ir prekybinės patalpos su savo atskiru įėjimu iš gatvės. Lubų aukštis 3,2m. pirmame aukšte ir 4,2m antrame aukšte.
Iš antro aukšto patenkama į antresolinį aukštą (lubų aukštis apie 2m), kur apie 35kv. m. plote šiuo metu yra įrengtas įmonės archyvas. Galima jį panaudoti ir kaip poilsio patalpas.
Pastatas 100% baigtumo.
Patalpų būklė puiki. Pastate gali būti įrengta iki 20 darbo vietų.
Dėl apžiūros, kreipkitės iš anksto ir susitarsime.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku