Parduodamos Kitos patalpos Marijampolės sav., Marijampolėje, R. Juknevičiaus g.

Įvairios parduodamos (komercinės) patalpos Marijampolėje skelbimas

Kaina, €:200 000 €
1 kv. m kaina:344.83 €
Veiksmas:Parduoda
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:580.00 kv. m
Šildymas:Autonominis
Savivaldybė:Marijampolės sav.
Gyvenvietė:Marijampolė
Gatvė:R. Juknevičiaus g.

Patraukli investicija Degučių mikrorajono centre
Parduodamos prekybinės patalpos 580m2 prekybos centre "Vaiva", sutvarkytos, suremontuotos, pastatas apšiltintas , per du aukštus, patekimas į antrą aukštą per atskirą rakinamą laiptinę iš lauko. Nuomojamos iš valstybės žemės plotas 8a, papildomas prekybinis paviljonas 16m2 prie judrios gatvės , visos patalpos išnuomotos, nuomininkai stabilūs , ilgalaikiai, pajamos iš nuomos apie 2000eur/mėn. Pastatas 1973m statybos, rekonstruotas 2016m. Yra galimybė pagrindiniame fasade įsirengti stiklinį dengtą įėjimą. Pastatas mūrinis, geltonų plytų, autonominis šildymas kondicionieriais, vitrininiai langai , sėkmingai plėtojamas kepyklos verslas , prekyba gėlėmis, rūbais, batais, kompiuteriais.
Gera matoma vieta, iš vienos pusės gyvenami namai, taip pat ribojasi su turgaviete , kuri veikia trečiadieniais ir šeštadieniais, kitoje kelio pusėje "Sūduvos" gimnazija bei Prekybos centras , gyvenami namai. Netoliese pagrindinė Marijampolės sankryža , jungianti Kauną su Marijampole ir senuoju Degučių mikrorajonu. Parduodamas kartu su UAB , kuri turi ilgą ir nepriekaištingą istoriją, kurios veikla parduodamo pastato nuoma.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku