Parduodamos Kitos patalpos Pakruojo r. sav., Pakruojyje, Prof. S. Ušinsko g.

Įvairios parduodamos (komercinės) patalpos Pakruojyje skelbimas

Kaina, €:41 000 €
1 kv. m kaina:8.43 €
Veiksmas:Parduoda
Patalpų paskirtis:Kita
Patalpų plotas:4863.73 kv. m
Savivaldybė:Pakruojo r. sav.
Gyvenvietė:Pakruojis
Gatvė:Prof. S. Ušinsko g.

Dėmesio vertas pasiūlymas! Parduodami komercinės paskirties pastatai Prof. S. Ušinsko g. 33, Pakruojis. Visi parduodami pastatai randasi toje pačioje teritorijoje. Teritorija aptverta, su naujai įrengtais automatiniais vartais. Į teritoriją atvestos dujos, elektra, palei gatvę praeina miesto vandentiekis ir kanalizacija. Pastatai tinkami gamybai, sandėliavimui, naudojant kaip garažus. Pastatas besiribojantis su Prof. S. Ušinsko gatve yra administracinės paskirties. Pastatams reikalinga renovacija. Visos teritorijos plotas apie 2 ha, ties neparduotais pastatais likę apie 1,4 ha. Perkart kurį nors vieną pastatą, atskirai bus atidalijama sklypo dalis pagal pastato užstatytą plotą. Perkant visus pastatus, siūloma pirkti už gerą kainą: tik 41 000 eurų.


Teritorija su dviem įvažiavimais, tvarkoma ir investuojama į gerbuvį (ties vienu iš įvažiavimu su automatiniais vartais, naujai išklota trinkelėmis, teritorija tvarkoma ir išvežama senų, nugriautų pastatų liekanos), puiki vieta investicijai, investavus į pastatus jų vertė kiltų ženkliai.


Specialus pasiūlymas perkant didesnės vertės bet kurį pastatą, 3000 eurų vertės pastatai dovanojami!


Pastatas nr. 1: 531,81 kv. m. bendro ploto. Pagrindinė naudojimo paskirtis – garažų. Iki pat pastato atvestos dujos. 1957 m. statybos, pastatas mūrinis. Kaina: tik 25000 Eur.


Pastatas nr. 2: 259,78 kv. m. bendro ploto. Pagrindinė naudojimo paskirtis – gamybos, pramonės. 1963 m. statybos, pastatas mūrinis. Kaina: tik 16000 Eur.


Pastatas nr. 3: 148,43 kv. m. bendro ploto. Pagrindinė naudojimo paskirtis – administracinė. Pastatas ribojasi su Prof. S. Ušinsko gatve. Yra įėjimai tiek iš gatvės pusės tiek iš teritorijos pusės. Patalpų vidus tvarkingas. 1952 m. statybos, pastatas mūrinis. Kaina: tik 19000 Eur.


Pastatas nr. 4: 2130,12 kv. m. bendro ploto, pastatas 4 aukštų. Pagrindinė naudojimo paskirtis – gamybos, pramonės. 1937 m. statybos, pastatas mūrinis. Pastatui reikalingas kapitalinis remontas. Kaina: tik 3000 Eur. (Perkant vieną ar kelis pastatus iš pirmų trijų pasiūlymų, šis pastatas - dovanojamas!)


Pastatas nr. 5: 1793,59 kv. m. bendro ploto, pastatas 2 aukštų su mansarda. Pagrindinė naudojimo paskirtis – sandėliavimo. 1953 m. statybos, pastatas mūrinis. Perkant visą pastatą, kaina: tik 17000 Eur. Perkant tik pusė pastato, kurio nuplėšytas stogas (reikalingas kapitalinis remontas), kaina: tik 3000 Eur. (Perkant vieną ar kelis pastatus iš pirmų trijų pasiūlymų, šio pastato dalis - dovanojama!)


Norite, kad Jūsų nekilnojamojo turto skelbimas būtų toks pats išskirtinis ir reprezentatyvus?
Skambinkite mes tuo pasirūpinsime!


NORITE PARDUOTI? SKAMBINKITE - NUPIRKSIME MES ARBA PADĖSIME
SKUBIAI PARDUOTI.
Nemokamai konsultuojame nekilnojamojo turto ir paskolų klausimais.
www.savasbustas.com 
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku