Parduodamos Kitos patalpos Šiauliuose, Centre, Tilžės g.

Įvairios parduodamos (komercinės) patalpos Šiauliuose skelbimas

Kaina, €:350 000 €
1 kv. m kaina:666.67 €
Veiksmas:Parduoda
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:525.00 kv. m
Gyvenvietė:Šiauliai
Mikrorajonas:Centras
Gatvė:Tilžės g.

Parduodamas 525 kv.m ploto komercinis pastatas Tilžės g., Šiaulių m. Centras. Prie judriausios miesto gatvės – Tilžės g. Buvęs restoranas. Vieta ir pats pastatas ypatingai tinka pramogų verslui. Teritorija neturi bendrų sąlyčio taškų su gyvenamosios paskirties pastatais. Paskirtis-prekybos (pagal VĮ RC išrašą: pastatas - kavinė – parduotuvė).
Tai 2-jų aukštų pastatas: rūsys 70 kv.m, I a.-255 kv.m, II a.-200 kv.m. Pastate yra patalpų, tinkančių apgyvendinimui. Statinys privačiame 8,66 a sklype, aptvertame aukšta mūrine tvora, o įvažiavimas su automatiškai pakeliama užtvara. Papildomai gali būti parduodamas ir šalia esantis 7,64 a sklypas ir jame esantis 333 kv.m ploto 2-jų aukštų pastatas (komercinės– gyvenamosios paskirties).
400 m iki PC „Saulės miestas“. Galima nuoma.Net keturis kartus daugiau REBEST parduodamų ar nuomojamų įvairios paskirties patalpų rasite www.rebest.lt

Bendradarbiaudami mes taupome ne tik Jūsų laiką ar pinigus, bet ir tampame patikimais partneriais ilgam laikui. Geriausias to įrodymas - nuolat didėjantis klientų skaičius. Suteikite mums progą įrodyti savo paslaugų kokybę.


Daugiau informacijos apie objektą www.rebest.lt Objekto nr. : 5203

• NEMOKAMOS REBEST nekilnojamojo turto ekspertų konsultacijos.
• Tvarkome su nekilnojamuoju turtu susijusius dokumentus.
• Padedame nekilnojamojo turto vertinimo klausimais.
• Ruošiame pastatų energinio naudingumo sertifikatus.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku