Parduodamos Kitos patalpos Varėnos r. sav., Pavardaunyse

Įvairios parduodamos (komercinės) patalpos Varėnoje skelbimas

Kaina, €:380 000 €
1 kv. m kaina:2 111.11 €
Veiksmas:Parduoda
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:180.00 kv. m
Šildymas:Kita
Savivaldybė:Varėnos r. sav.
Gyvenvietė:Pavardaunys

Parduodama veikianti perspektyvi kaimo turizmo sodyba "Dainava", Varėnos r.
Parduodama 2015 m. statybos, pilnai įrengta ir veikianti, perspektyvi kaimo turizmo sodyba. Sodybos teritorija 5,55 ha, tačiau galima papildomai įsigyti besiribojančią žemę (tie patys savininkai) ir praplėsti teritoriją iki 13 ha. Beveik iki pat sodybos yra naujai (2017 m.) išasfaltuotas kelias, tik paskutiniai 600 metrų yra naujai įrengtas ir prižiūrimas žvyruotas kelias. Sodyba pritaikyta priimti svečius visais metų laikais.
Sodybos privalumas yra ramybė ir privatumas. "Dainavos" sodyba skirta vienai kompanijai ar įmonės kolektyvui, tačiau galima nuomoti ir atskirus namelius. Yra įrengta pirtis, multifunkcinė sporto aikštelė (tenisas, krepšinis, tinklinis, futbolas), privatus 53 arų įžuvintas tvenkinys, paplūdimio tinklinis, erdvi pavėsinė su lauko židiniu ir picų kepimo krosnimi, o aplinkui - upės ir ežerai, tinkantys žvejybai. Sodybos išskirtinumas – juodalksnių alėja, įspūdingas landšaftas bei apželdinimas, didelės/privačios erdvės, aukštos meninės raiškos medžio skulptūros, šiuolaikiškas kokybiškas įrengimas su rankų darbo ąžuolo masyvo baldais.
"Dainavoje" yra vienas pagrindinis namas bei trys atskiri svečių nameliai. Vienu metu komfortiškai gali ilsėtis iki 17 svečių. Visi sodybos pastatai pasižymi ekologiškumu – naudotos tik natūralaus juodalksnio dailylentė, mediniai langai, moliniai indai, ažuolinės lovos etc. Kaimo turizmo sodyba “Dainava” yra pritaikyta tiek ramiam šeimos poilsiui, tiek švęsti šventes, organizuoti kolektyvų renginius ar rengti temines stovyklas! Pagrindiniame name yra įrengta virtuvė su visa reikalinga buitine technika bei indaplove, pobuvių salė bei pirtis. Antrame name yra du dviviečiai kambariai bei wc su dušu. Trečiajame name yra vienas kambarys su wc ir dušu. Ketvirtas namelis yra 100% ekologiškas namelis – pastato vidaus sienos ir grindys natūralaus medžio (neimpregnuotos), čiužiniai ir pagalvės grikio lukšto. Kaimo turizmo sodyboje “Dainava” rengiami seminarai ar darbuotojų mokymai, įmonių šventės, kolektyvų komandos formavimo renginiai (iki 17 miegamų vietų). Erdvioje sodybos teritorijoje vienu metu gali švęsti iki 100 žmonių.
Patvirtinti tolimesni užstatymo projektai, galima statyti erdvią pokylių salę, gyvenamuosius namus ir pan. Sodyba puikiai tinka šeimai, žmonėms, norintiems kurti verslą ir gyventi vienoje vietoje. Yra pakankamai vietos auginti šilauoges, avietes bei laikyti avis, hailendus, danielius, elnius ar kitus Jūsų pageidaujamus gyvūnus.
Vieta yra pilnai įrengta ir "veikianti", jokių papidomų investicijų ar darbų nėra numatyta. Vieta yra prižiūrima ir naudojama, jokių defektų ar broko nėra nustatyta. Teritorijoje įdiegta itin išmani apsaugos sistema - perimetro apsauga, skirtingų teritorijos zonų stebėjimas kameromis perduodant info į įrašymo įrenginį bei tiesiogiai į pultą bei savininkų mobiliuosius telefonus. Visuose pastatuose yra judesio, dūžio ir dūmų apsauga.
Sodyboje pastatyti iš viso 6 statiniai - 4 pastatai yra gyvenamosios/poilsio paskirties (šildomi, su komunikacijomis ir patogumais) + erdvi 50 kv.m. pavėsine su picų krosnimi (3 uždaros sienos) bei multifunkcinė sporto aikštelė (670 kv.m., lauko tenisas, krepšnis, tinklinis).
Visi statiniai pastatyti 2015 m., yra pilnai įrengti ir naudojami.
- Pastatai yra karkasiniai, įrengti naudojant tik kokybiškas medžiagas (galima atlikti pastatų konkstruktyvo ir išpildymo kontrolę).
- Pastatų stogo danga - bituminės čerpelės su paklotu (50 metrų garantija), langai klijuoto medžio su stiklo paketais.
- Pagrindiniame pastate yra gyvenamoji zona su virtuve ir laisvalaikio zona bei įrengta pirtimi + priepirčiu.
- Likę 3 pastatai įrengti kaip miegamosios zonos, tad visa šeima ar kompanija turi atskiras miegamąsias erdves.

Yra galiojantys užstatymo plėtros projektai, tad teritoriją galima papildyti reikiamas statiniais pagal poreikį! Sodyboje yra pakankamai vietos įrengti 2-3-4 draugų/bičiulių/partnerių uždarą teritoriją, kurioje būtų galima naudotis bendra laisvalaikio infrastruktūra bei turėti atskirus gyvenamuosius ar poilsio namus.
Sklype yra 53 arų privatus vandens telkinys. Šis tvenkinys/ežerėlis yra labai šaltiniuotas - todėl jame auginami upėtakiai, palijos, lynai, karpiai ir amūrai. Vandens telkyje pastoviai keičiasi vanduo, yra pratekamas net sausuoju metų laiku! Didelis privalumas, kai žvejoti gali tik savininkai ir svečiai, todėl čia visada kimba ir yra žuvies. Dideliame vandens telkinyje galimos įvairios vandens pramogos. Už 500 metrų yra 11 ha Pavardauno tvenkinys/ežeras su kuriuo sodyba ribojasi per laisvą valstybinę žemę, tad priėjimas visada yra.
Sodyba parduodama su visu inventoriumi, sodybą eksploatuoti galima iš karto. Jei sodyboje kažko trūksta (statinių ar kitų Jums svarbių dalykų), savininkai pasiruošę Jums padėti šiuos poreikius patenkinti.
Norint suprasti šios sodybos ir vietos išskirtinumą, reikia joje pabūti. Kviečiame Jus apžiūrėti sodybą, pajausti vietos aurą bei užduoti Jums rūpimus klausimus! Tikrai ieškosime kompromisų, abiejoms šalims priimtinų sprendimų!
Yra galimybė gyventi ir dirbti vienoje vietoje - ši vieta ir sodyba puikiai tinka kaimo turizmo veiklai! Šiuo metu sodyba naudojama dviems paskirtims - privataus poilsio (šeimininkai ilsisi bei leidžia laiką sodyboje) bei komercinei (trumpalaikio apgyvendimo veikla). Sodybos el. svetainės adresas: www.sodybadainava.lt
Pažintinis sodybos video: https://www.youtube.com/watch?v=EBIL1dcnJ8Y
2017 ir 2018 m. "Dainavos" dauguma klientų buvo juridiniai asmenys, tokie kaip: General Financing, Veryfone, Esemda, Hilti, ECE Projektmanagement, Garsų pasaulis ir tt.
NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ - MES APSVARSTYSIME VISUS JŪSŲ PASIŪLYMUS!
IEŠKOTE AR PARDUODATE NT DZŪKIJOJE?! NEMOKAMAI KONSULTUOJU ŽEMĖS IR MIŠKŲ SKLYPŲ, NAMŲ, SODŲ, SODYBŲ, KOMERCINIŲ PATALPŲ PARDAVIMU, SKLYPŲ PASKIRČIŲ KEITIMAIS, NT PLĖTOJIMO IR VISAIS TEISINIAIS SU NT SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS. IŠGIRSKITE PROFESIONALŲ PATARIMĄ - SPRĘSKITE PATYS!
DIRBU IŠSKIRTINAI IR TIK DZŪKIJOJE! (http://www.capital.lt/justinas-bieksa arba http://www.dzukijosbrokeris.lt)
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku