Parodų ir koncertų konstrukcinės sistemos – Nuoma / Pardavimas /

Įvairūs prekybiniai baldai, įranga (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:1 000 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Konstrukcinės sistemos lengvai prisitaiko prie didelių ir mažų plotų. Kiekvieną kartą surinksite Jums reikalingos formos ir dydžio konstrukciją. Lengvos, patvarios, atlaikančios didelius svorius. Galite tvirtinti ir judantį apšvietimą, šviesos lazerius, ar LED ekraną, plazminį monitorių, projektorių, produkciją, plakatus... Konstrukcijos paprastai surenkamos, nėra papildomų varžtų ar kitų detalių. Šias konstrukcijas panaudosite rengdami koncertą, dalyvaudami mugėje, parodoje, konferencijoje ar seminare. Norėdami daugiau informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais. Teikiamos nuomos paslaugos. Dirbame visuose Lietuvos miestuose.

Daugiau informacijos :
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

Reklaminių iškabų gamyba, stendai parodoms ir mugėms, renginiai ir jų organizavimas, atitvarų nuoma. Vienpusiai ir dvipusiai stendai, širmos ir pertvaros, degustaciniai staliukai ir stalai, vidaus ir lauko grindų stovai. Pakabinami ir pastatomi stendai, reklaminiai barjerai su reklama, mobilūs staliukai parodoms, barjerai su logotipu. Šviesdėžių ir švieslenčių gamyba, stulpeliai su virvėmis, konstrukcijos ir jų sistemos renginiams, ekspozicinės foto sienelės. Dviaukščiai parodiniai stendai, barjerai su grandine, info stalai parodoms, reklamos agentūra. Parodų sienelės ir sistemos, atitvarai su juostomis, mobiliųjų stendų gamyba bei prekyba.

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: (+370) 606 31237, (+370) 605 12959
info@euroego.lt
www.euroego.lt
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku