Patalpos biurui Kaune, Petrašiūnuose

Patalpų (komercinių) nuoma Kaune skelbimas

1 kv. m kaina:3.77 € (13.00 Lt)
Kaina:1 464.61 € (5 057.00 Lt)
Veiksmas:Nuoma
Patalpų plotas:389.00 kv. m
Gyvenvietė:Kaunas
Mikrorajonas:Petrašiūnai

Išnuomojamos biuro patalpos Verslo centre Kalantos gatvėje. Verslo centras randasi Kalantos g. Kaune. Susisiekimo ir privažiavimo prasme patogioje vietoje. Pastatas yra 4 aukštų. Nuomojamų biurų plotai muo 94 m2 iki 244 m2. Kabinetai nuo 10 m2 iki 45 m2. Viso pastato interjeras identiškas, visi nuomojami plotai vienodos kokybės. Įėjimas į pastatą ir vienas biuras yra specialiai pritaikytas neįgaliesiems. Siulomas laisvas plotas siekia 389 m2. Galimas ir mažesnis plotas. Ofisai isnuomojami su NAUJAIS baldu komplektais.
Pasiūlymas orientuotas į įmones, besistengiančias sumažinti pastovius kaštus ir tuo pačiu suteikti kokybišką darbo vietą savo darbuotojams.
Svarbiausi privalumai:
 Labai patrauklus nuomojamų plotų kainos ir kokybės santykis.
 Kokybiškai apšiltintas pastatas, kad būtų mažos šildymo sąnaudos.
 Kad galėtumėte kontroliuoti savo sąnaudas, kiekviename ofise įrengta atskira šildymo, elektros ir vandens suvartojimo apskaita.
 Jūsų saugumui užtikrinti, visas pastatas yra saugomas apsaugos įmonės „Jungtis“. Kiekvienas ofisas turi nepriklausomą apsaugos ir priešgaisrinę sistemą, kurią papildomai galima prijungti prie saugos įmonės.
 Kiekvienas ofisas turi atskirą tualetą vyrams ir moterims.
 Aplink visą pastatą įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės.
 Ofisai turi TEO šviesolaidinį internetą.
 Pastatas yra gelžbetoninių konstrukcijų, kurios yra šilumai inertiškos, todėl vasarą, esant karštiems orams, kondicionavimas nebūtinas. Tai taip pat mažina kaštus.
 Įrengėme ilgaamžį ir solidų interierą: akmens masės plytelių grindys, dažytos sienos, kokybiškas apšvietimas ir visur rakinamos durys.
Kabinetinė sistema, labai gera garso izoliacija, tinkanti dirbti susikaupus.
 Teikiame papildomą, nemokamą paslaugą – rūsyje (uždara, rakinama patalpa) galima saugiai statyti motociklus, mopedus ir dviračius.
 Patogus išvažiavimas į Kauno aplinkelius

Galimi atskiri plotai - 151 m2, 117 m2, 121 m2. -- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH248637

Mob.tel.: 8 620 51283
tel.: (8-5) 210 97 00
El. p.: Gintaras.Sabas@ober-haus.lt
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.ober-haus.lt

Skelbimo ID: P553243


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X