Naujausi skelbimai: Kita

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Patalpų apsaugos sistema mobiliuoju telefonu EPIR
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Apsaugos sistema ELDES EPIR – skirta saugoti šeimininko turtą 24 valandas per parą ir nedelsiant SMS žinute arba skambučiu informuoti apie įsilaužimą. Apsaugos sistema veikia GSM tinkle. Ji įjungiama arba išjungiama nemokamu skambučiu iš telefono į SIM kortelę, kuri yra įstatyta ELDES EPIR įrenginyje. Esant įjungtai apsaugai ir prietaisui užfiksavus judesį, sistema siunčia SMS žinutę ir skambina 5 užprogramuotais numeriais. Saugos sistemą “ELDES EPIR” – instaliuojama be profesionalios pagalbos, ją patogu ir lengva valdyti.

EPIR galima naudoti ir nuomojamuose namuose, nes ją paprasta įrengti - tereikia įdėti SIM kortelę ir įjungti įrenginį į elektros tinklą.

Naujiena!
• Apsaugos sistema ELDES EPIR palaiko duomenų kodavimą CONTACT ID protokolu, kuris naudojamas perduoti informaciją į apsaugos tarnybų centrinius pultus.
• ELDES EPIR868 (ELDES EPIR versija su įmontuotu 868 MHz radio siųstuvu-imtuvu) gali veikti kaip prieigos taškas belaidžiams ELDES įrenginiams.

Sistemos pritaikymo pavyzdžiai:

1. Objekto apsaugos funkcija saugo Jūsų turtą 24 val. per parą ir nedelsdama informuoja apie įsilaužimą SMS žinute ir skambučiu į Jūsų mobilųjį telefoną.
2. Garso kanalo panaudojimo funkcija leidžia vartotojui per savo mobilųjį telefoną pasiklausyti kas vyksta saugomos patalpos viduje.
3. Elektros tinklo sutrikimo kontrolė informuoja trumpąja SMS žinute apie 230V 50Hz elektros tiekimo sutrikimus. Tai padeda išvengti šildymo sistemos avarijos vartotojams, turintiems kieto kuro katilus, kai sustoja šilumos cirkuliacinis siurblys.
4. Palaikomas CONTACT ID protokolas leidžia tiesiogiai įspėti apie įsilaužimą ir apsaugos tarnybas, kurios galėtų atitinkamai ir laiku sureaguoti.
5. Belaidžių įrenginių palaikymas suteikia galimybę išplėsti centrinės sistemos ELDES EPIR funkcionalumą, pvz.: padidinti saugomos teritorijos plotą prijungus papildomus daviklius, naudoti sirenas ir pan.

Kodėl rinktis EPIR ?

• Nereikalauja profesionalo pagalbos instaliuojant
• Draugiškos vartotojui valdymo komandos
• Visa apsaugos sistema mažame įrenginyje

Techninės savybės

GSM modemo dažnis: 900/1800 MHz
Maitinimo įtampa: 15V DC
Palaikomi protokolai: ADEMCO CONTACT ID
Saugomų zonų skaičius: 1
Matmenys: 104x60x33mm
Darbinis temperatūrų diapazonas: -10...+40°C

Pagaminta Lietuvoje!
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku