Patalpų nuoma Klaipėdoje, Senamiestyje, S. Šimkaus g.

Patalpų (komercinių) nuoma Klaipėdoje skelbimas

1 kv. m kaina:8.00 €
Kaina, €:440 €
Veiksmas:Nuoma
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:55.00 kv. m
Gyvenvietė:Klaipėda
Mikrorajonas:Senamiestis
Gatvė:S. Šimkaus g.

Klaipėdos centre S. Šimkaus g.12 išnuomojamos komercinės paskirties 55.21 kv.m. patalpos (Kirpykla), buvo išduotas higienos pasas, esant butinybei galima atsinaujinti, bet galima ir kita komercinė veikla, paskutinieji penki metai buvo naudojamas kaip ofisas. Atskiras iėjimas iš gatvės su nuleidžiamomis apsauginėmis žaliuzėmis. Šildymas centrinis. Patalpos įrengtos, tačiau pagal poreiki, galimas kosmetinis remontas. Patalpas sudaro trys atskiri kabinetai (be baldu) ir WC (pridedamas patalpų išplanavimas). Visos komunikacijos (šiltas ir šaltas vandui su apskaita), įrengta ir tvarkinga santechnika. Esant būtinybei, dar yra atskiras vandens pašildymo boileris. Langai rytų pusėje į vidini namo kiemą, ant visų langų sudėtos žaliuzės. Įrengtas skambutis su vaizdo kamera ir monitoriumi. Grindys išklotos kilimine danga.
Nuomojamos patalpos yra labai patogioje vietoje, lengvai randamos ir pasiekiamos ne tik pesčiomis, bet ir lengvuoju auto transportu. Visai šalia yra didelė automobilių parkavimo aukštelė, kurioje visada galima rasti vietos pastatyti automobilį, o tai reta galimybė senamiestyje. Šalia M.Mažvydo al., SEB bankas ir Centrinis paštas, Santuokų Rūmai, Netoli viena intensyviausių Klaipėdos miesto, H.Manto gatvių, o patalpos lengvai pastebimoje vietoje. Komerciniu požiūriu čia nuolatos didelis transporto priemonių ir žmonių srautas. Netoli įsikūrusios Valstybinės institucijos, įvairių paslaugų įmonės: kavinės, restoranai, parduotuvės, prekybos medicinos centrai.
BENDRA INFORMACIJA:
Adresas: S.Šimkaus g. 12, Klaipėda;
Aukštas: 3/1 aukštas
Bendras plotas: 55.21 kv.m.
Patalpų skaičius: 6 vnt. (plane)
1. - Trys kabinetai: (N2 -10.66 kv.m./ N6 -29.45 kv.m./ N5 -7.03 kv.m.)
2. - Koridorius: (N1 -2.05 kv.m.)
3. - Rūbinė-sandėliukas: (N3 - 4.11 kv.m.)
4. - WC: (N4 – 1.90 kv.m.)
Komunaliniai patarnavimai:
Šildymas: centrinis.
Vanduo: šiltas ir šaltas su apskaita.
Elektra;
Šiukšlės;
Viena lengvatinė vieta automobilio parkavimui.
Patalpų nuomos kaina: 8 Eur/kv.m. su GPM plius komunaliniai mokesčiai
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku