Paverskite saulės energiją šiluma!

Alternatyvus šildymas (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:639.99 €
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Kita
Būklė:Nauja

Šis saulės baterijų ir specialaus inverterio komplektas leis Jums šildyti vandenį boileryje ir ne tik.

Komplektą sudaro 4 saulės monokristaliniai moduliai (po 310W kiekvienas), specialus inverteris ECO Solar Boost MPPT-3000 3kW bei specialūs laidai 30 m ilgio su visais reikiamais konektoriais.

Sistema itin paprasta - reikalauja pajungti 4 saulės modulius, inverterį bei elektrinę įrangą. Sistemos širdis - naujos kartos inverteris MPPT-300, kurio pagrindinė savybė - du elektros lizdai, iš kurių pirmasis prioritetinis, tai yra skirtas įrangai, kuri nereikalauja pastovaus maitinimo - pavyzdžiui boileriai. Kitas lizdas yra priklausomas nuo pirmojo, t.y., kai boileris yra pašildytas iki reikiamos temperatūros ir daugiau nereikalauja elektros, sistema automatiškai nukreipia saulės baterijų generuojamą elektrą į kitą lizdą, prie kurio gali būti pajungti kiti prietaisai, pvz. kitas boileris, grindinis šildymas, elektrinis gyvatukas ir pan.

Šis komplektas gali būti skirtas ne tik vandens šildymui, bet ir patalpų. Prie jo galima jungti elektrinius radiatorius su termostatais, kurie taip pat reguliariai išsijungia pasiekę tam tikrą nustatytą temperatūrą.

Įtampos keitiklis ECO Solar Boost 3kW yra suprojektuotas šildymo įrangos maitinimui - boileriai, gyvatukai, radiatoriai ir pan. tiesiogiai iš saulės modulių. Sistema reikalauja: nuo 4 iki 9 standartinių saulės modulių (250W - 300W) sujungtų +/-, kurių bendra įtampa siekia nuo 120V iki 350V, įtampos keitiklio ECO Solar Boost bei elektros įrangos nuo 200W iki 2.5kW. Suminė saulės modulių galia neturi reikšmės, kadangi inverteris turi vidines apsaugas, kurio neleidžia tiekti daugiau nei 3kW galią. Optimali galia sistemos, veikiančioms pavasario-rudens sezonu, tai 1000W iki 2000W. Tuo tarpu kitoms sistemoms, veikiančioms ištisus metus, rekomenduojama didesnė galia dėl galimo didelio debesuotumo ir trumpesnės dienos. Įtampos keitiklis ECO Solar Boost naudoja MPPT algoritmą, kuris leidžia maksimaliai panaudoti saulės modulių gaminamą elektrą bei automatiškai prisitaiko prie pajungtos elektros įrangos galingumo.

Kaina nurodyta be PVM
Kaina nurodyta be pristatymo paslaugų ir skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo pristatymo vietos.
Vilniuje / Vilniaus rajone pristatymas yra nemokamas.

Daugiau informacijos ieškokite e-parduotuvėje https://4sun.lt
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku