Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Pigmėjų giria
Tipas:Kita
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Labai gera

Ši knyga – Izabelės Aljendės romanų „Žvėrių miestas“ ir „Auksinio Drakono karalystė“ tęsinys, paskutinė trilogijos dalis. Pažįstami veikėjai – Aleksandras Koldas, jo senelė Ketė ir Nadija Santos – atsiduria Afrikos žemyne, susitinka su misionieriumi broliu Fernandu ir leidžiasi su juo ieškoti dviejų jo draugų, dingusių Ngubės kaime, kur karalius Kosongas, komendantas Mbembelė ir burtininkas Sombė sukūrė baimės karalystę.


Isabel Allende, viena žymiausių Čilės rašytojų, kaip ir jos personažai per gyvenimą patyrė ir sukrėtimų, ir likimo permainų. Gimusi Peru (1942 m.), diplomato šeimoje, su motina keliavo į Boliviją ir Libaną, paskiau drauge su vyru ir kūdikiu – į Belgiją ir Šveicariją, o 1975 m., bėgdama nuo Pinočeto diktatūros, įvykus perversmui prieš jos dėdę Salvadorą Aljendę, trylikai metų pasitraukė tremtin į Venesuelą su vyru ir vaikais. Dabar jau 20 metų gyvena JAV, Kalifornijoje.


 

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku