Plastikiniai, aliumininiai langai, balkonu stiklinimas

Langų, durų, laiptų įrengimas, montavimas (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:28.96 €
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Langai, balkonai
Durys

Plastikiniai, aliumininiai langai, durys, vitrinos, stiklo paketai, vidaus ir lauko palangės. Jų gamyba , montavimas. Balkonų stiklinimas. Plastikiniai langai
Stiklo paketų keitimas. Langų reguliavimas
Lauko palangės
Langų reguliavimas
Vidaus palangės
TRIJŲ – KETURIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 60mm MONTAVIMO PLOČIU (ALUPLAST PROFILIS)
Ideal 2000 langų sistemos leidžia išsirinkti spalvą iš plataus spalvų spektro. Profilio patvarumas leidžia pagaminti kokybiškus įvairių formų ir paskirčių langus. Jie idealūs nepripažįstantiems kompromisų kaip iš estetinės, taip ir iš techninės pusės. Round Line versija su suapvalinimais, varčiomis ir stiklajuostėmis atitinka visus keliamus funkcinius reikalavimus ir patenkina net pačio išrankiausio kliento skonį.
PENKIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 70mm MONTAVIMO PLOČIU (ALUPLAST PROFILIS)
Langų sistema Ideal 4000 – tai protinga investicija į ateitį, nes jų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Ideal 4000 profiliai gali idealiai patenkinti individualius jūsų poreikius: jau šiandien šie profiliai atitinka reikalavimus, kurie bus keliami ateityje. Langai pagaminti iš profilio sistemos Ideal 4000 – tarnaus jums ilgus metus.
ŠEŠIŲ KAMERŲ SISTEMA SU 80mm MONTAVIMO PLOČIU (ALUPLAST PROFILIS)
Sistemos Ideal 6000 ir ideal 7000 yra vienos naujausių ir moderniausių langų sistemų. Projektuojant šias sistemas, buvo skiriamas dėmesys stiliui ir profilio šilumos izoliacijos kokybei. Rėmo švelnios formos ir suapvalinimai leidžia sukurti tokius langus, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir patenkina net išrankiausią skonį. Šešių kamerų profilio sistemos leidžia iškart pajusti aukštus izoliacinius parametrus.
www.vlalira.eu tel. 867036501 uab.vlalira@gmail.com
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku