Polistirolas kreisel šiltinimo medžiagos

Prekyba statybos, remonto prekėmis (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas

Kaina:-
Veiksmas:Siūlo

Polistirenas, polistirolas, neoporas, XPS
Parduodame įvairių markių Termo Organika putų polistirolą, neoporą XPS. Vežame tiesiai iš gamintojų, išrašome sąskaitas, išduodame
sertifikatą. Pristatome visoje Lietuvoje.
EPS 50 - Išorinė siena su šilumos izoliacija viduje. Stogas su šilumos izoliacija tarp gegnių. Stogas su šilumos izoliacija po gegnėmis, apšiltintas patalpoje.
EPS 70- Grindys su šilumos izoliacija po išlyginamuoju betono sluoksniu, apkrova, veikianti grindų paviršių, vidutinė.
EPS 70F -Fasadų šiltinimas – išorinė siena su šilumos izoliacija padengta tinku. Naudojamas sertifikuotose fasadų šiltinimo sistemose
EPS 80 - Šildomoms grindims gyvenamuosiuose ir viešosios paskirties pastatuose. Sutapdintas stogas (apatinis sluoksnis). Stogas su šilumos izoliacija virš gegnių.
EPS 100 - Rūsio išorinė siena su šilumos izoliacija išorėje. Sutapdintas stogas (viršutinis sluoksnis). Stogas, apsaugotas ritinine danga, vidutinė apkrova. Grindys su šilumos izoliacija po išlyginamuoju betono sluoksniu, esant sąlyčiui su gruntu.
EPS 150 - Rūsio išorinė siena su šilumos izoliacija išorėje, didelė apkrova, veikianti šilumos izoliaciją. Stogas su ritinine danga, stogo apkrova didelė.
EPS 200 - Stogas su šilumos izoliacija, neapsaugotas nuo atmosferos kritulių. Grindys šaldytuvuose, vaisių, daržovių, mėsos bei kitų maisto produktų saugyklose. Grindys su šilumos izoliacija po išlyginamuoju betono sluoksniu, pramoninės paskirties pastatuose.KREISEL sistema - tai kompleksinė, moderni naujų pastatų statybos ir senųjų renovacijos, bet kurio tipo išorinių sienų apšiltinimo technologija. Jos esmė - šilumos izoliacijos (polistirolio ar mineralinės vatos plokščių) sluoksnio tvirtinimas prie sienų specialiais KREISEL klijais, tvirtinimo smeigėmis, profiliais ir armavimo tinkleliu, specialių KREISEL klijų sluoksnyje, gruntuojant ir atliekant apdailos darbus mineralianiais ir sintetinių dervų silikoniniais ar akriliniais dekoratyviniais KREISEL tinkais.

KREISEL išorinės sudėtinės termoizoliacinės sistemos (ETICS) atitinka ESMINIUS REIKALAVIMUS: mechaninis atsparumas ir stabilumas; gaisrinė sauga; higienos, sveikatos ir aplinkos apsauga; saugus naudojimas; apsauga nuo triukšmo; energijos taupymas ir šilumos išsaugojimas
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X