Prancūzų--itin veiksmingi -- biopreparatai bio 7

Vidaus ir lauko nuotekų sistemų, surinkimo talpų, valymo įrenginių dalys, priedai (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:30 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Bakterijos nuotekų valymo įrenginiams.

Bakterijos“Bio7 CHOC-skirtos pradiniam užpildymui 5 kartam 375gr25eur

Bakterijos“Bio7 ENTRETIEN-pastoviam naudojimui 12 dozių/1kg-30eur

„Bio7 CHOC“ - naudojamas naujai įrengtiems valymo įrenginiams paleisti arba po nuotekų išvalymo, taip pat tada, kai bakterinė fluora yra sunaikinta. Tai natūralus bakterijų, mielių ir fermentų mišinys, praturtintas vitaminais. Preparatas garantuoja greitą bakterinės fluoros atnaujinimą.

Bio7 ENTRETIEN suaktyvina fluorą ir greitai stimuliuoja fluoros tolesnį augimą, veikdama ūmiai ir efektyviai.Taip pat mišinio sudėtyje yra nutrimentų (metabolinai), kurie sustiprina bakterijų ir mielių poveikį, o taip pat fermentų poveikį, kurie palengvina medžiagų irimą, panaikina blogus kvapus, savo biologinių neteršiančių medžiagų dėka saugo gamtą ir prisideda prie gero natūralių ciklų funkcionavimo.

Naudojimas: “Bio7 CHOC-vienam nuotekų nusodintuvui 2m3 (4 asmenims) į tualeto unitazą įmesti 1 kapsulę (bakterijos ir vitaminai) + 1 dozę miltelių (1 flakono gradaciją). Nuleisti vandenį ir viskas.

Bios7 “ENTRETIEN- viena dozė 80 gr. mėnesiui , miltelius supilti į tualeto unitazą ir nuleisti vandenį.

Galimas siuntimas pastu i betkuri Lietuvos miesta.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku