Prancūzų kalbos kursai MaDam

Kalbų kursai (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:150 €
Veiksmas:Siūlo
Kalbos:Prancūzų kalba

Žaviesi prancūzų kalba, nors jos (dar) nemoki? Ieškai bendraminčių?
Klubas MaDAM įkurtas moterims, ieškančioms naujovių: išmokti gražios kalbos, puoselėti savąjį moteriškumą ir puikiai leisti laiką. Jei slapčia svajoji prašnekti prancūziškai, bet iki šiol neradai tam nei laiko, nei tinkamo metodo, išbandyk narystę klube MaDAM. Mokomės be vadovėlių – prancūzų kalbą paverčiame gyvenimo būdu! Klubas veiks nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki 2019 m. birželio 17 d.
Privalumai:
• maža grupė (iki 10 žmonių),
• unikalus mokymo būdas,
• kūrybinis požiūris į kalbos mokymą,
• moteriškas kolektyvas,
• elegantiška atmosfera.

Kalbos mokymasis čia suvokiamas kaip būdas atsipalaiduoti, susitikti su bendramintėmis, bendrauti aktualiomis temomis ir visa tai daryti prancūzišku stiliumi. Klubo veikla neapsiriboja klasės sienomis ir pamokų valandomis – MaDAM moterys retkarčiais susitinka prancūziškoje kavinukėje, eina į prancūzų tematikos renginius, susipažįsta su prancūzų menu, o galbūt net leis sau ekskursiją į žavųjį Paryžių!
Pirmasis susitikimas: balandžio 1 d.
Kaina: 150 EUR.
Pamokų laikas: pirmadieniais 18:15-19:45.
Trukmė: 22 akad. val.
Vieta: Kalbos ir kultūros institutas LINGUA LITUANICA (Gedimino pr. 26, Vilnius).
Pažymėjimas: išduodamas pažymėjimas apie išklausytą kursą.
Individualios prancūzų kalbos paskaitos institute arba per Skype programą: norite pramokti prancūzų kalbos žaismingai ir maloniai? Susisiekite su mumis, ir suderinsime individualų prancūzų k. kursą.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku