PROGRAMUOTOJAS (-A) - PRAKTIKANTAS (-Ė)

Darbo praktika Vilniuje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Agrowill Group, AB

AB „Agrowill Group" (www.agrowill.lt) – viena didžiausių ir moderniausių Lietuvoje žemės ūkio bendrovių grupė.
Diegdama novatoriškus žemės ūkio kultūrų auginimo principus ir technologijas, bendrovė siekia iš esmės padidinti valdomų ūkių efektyvumą, pradėti gaminti aukštesnės kokybės produkciją ir tapti svarbiausiu Lietuvos žemės ūkio rinkos dalyvių.
Ambicingų tikslų plėsti esamos veiklos apimtis, didinti ir gerinti teikiamų paslaugų kiekį bei asortimentą siekianti bendrovė, į savo komandą kviečia veiklius, ryžtingus, nebijančius iššūkių, profesionalius, pažangiai mąstančius, savarankiškus žmones, pasiruošusius siekti tikslų, gebančius priimti sprendimus ir dirbti komandoje.
Jei turi drąsos, energijos, iniciatyvos, lankstumo ir greičio bei mėgsti iššūkius, junkis prie mūsų ir įsiliek į draugišką, profesionalų aktyvių žmonių kolektyvą. Tau bus sudarytos puikios darbo sąlygos bei mokamas nuo darbo rezultatų priklausantis darbo užmokestis. Taip pat bus sudarytos visos sąlygos profesiniam tobulėjimui! PROGRAMUOTOJAS (-A) - PRAKTIKANTAS (-Ė)

PROGRAMUOTOJAS (-A) - PRAKTIKANTAS (-Ė)

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3444786


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X