PROJEKTŲ VADOVAS REMONTO DARBAMS (KĖLIMO IR TECHNOLOGINIŲ

Darbas projektų vadovams Klaipėdoje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Vakarų laivų gamykla, AB

UAB „Vakarų techninė tarnyba" - tai ilgalaikes elektros, dujų tiekimo, kėlimo įrenginių ir inžinerinių sistemų aptarnavimo tradicijas turinti bendrovė. Kompanija savo veiklą pradėjo kaip vienas iš Vakarų laivų remonto įmonės padalinių, o 2003 metais, vykdytos reorganizacijos metu, buvo įregistruota kaip uždaroji akcinė bendrovė.
Įmonė atlieka elektros variklių ir generatorių bei šilumos punktų eksploatavimo darbus, skirstomųjų dujotiekių vamzdynų ir įrenginių remonto darbus, taip pat gali gaminti stropus, atlikti presavimo, suvirinimo, metalo apdirbimo įrenginių remonto ir kitus darbus.
Įmonė priklauso BLRT Grupp koncernui, yra dukterinė AB „Vakarų laivų gamykla" įmonių grupės kompanija. Kompanijoje įdiegtos moder¬nios technologijos užtikrina ne tik aukštą darbo našumą, bet ir aukščiausius standartus atitinkančią kokybę.
UAB „Vakarų techninė tarnyba" dirba aukštos kvalifikacijos energetikai, elektros ir šilumos tiekimo, kranų remonto bei mechaninio remonto meistrai, iš viso daugiau nei 120 darbuotojų.
UAB „Vakarų techninė tarnyba" įdiegti kokybės vadybos EN ISO 9001 bei aplinkos apsaugos vadybos EN ISO 14001 standartai. Įmonė yra Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA narė.Užduotys Kėlimo ir technologinių įrengimų veikimo užtikrinimas. Remonto darbų organizavimas. Užduočių delegavimas.Reikalavimai kandidatui Gebėjimas skaityti elektrines ir mechanines schemas. Vadovavimo įgūdžiai. Techninis išsilavinimas. Rusų kalbos žinios, anglų - techninė kalba. 3 metų patirtis panašaus darbo srityje. Mes siūlome Patrauklų bei pastovų darbo užmokestį; stabilumą ir geras darbo sąlygas; socialines garantijas; draugišką kolektyvą; sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų, mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes.

PROJEKTŲ VADOVAS REMONTO DARBAMS (KĖLIMO IR TECHNOLOGINIŲ ĮRENGIMŲ)

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3497889


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X