PVC stogo pakalimai

Stogų konstrukcijų priedai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:1 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

PVC Pakalimai - neatsiejama stogo dalis

Pakalimai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją (užbaigia stogą), bet ir daug kitų praktinių funkcijų.

Naudojant pakalimus, galima greitai ir gražiai užbaigti stogą bei užtikrinti papildomą jo ventiliaciją. Pakalimai apsaugo stogo konstrukciją (ypač karnizo dalyje) ir turi įtakos viso pastato estetikai.

„BUDMAT“ pakalimai yra gaminami iš aukštos kokybės PVC medžiagos, jie yra estetiški ir labai lengvi, todėl papildomai neapsunkina stogo. Yra pilna bei perforuota versijos, spalvos: šviesiai ruda, tamsiai ruda, grafito, auksinis ąžuolas ir riešutmedis.

„BUDMAT“ pakalimų nereikia dažyti, jie yra atsparūs atmosferinėms sąlygoms bei pelėsių ir grybelių poveikiui

„BUDMAT“ pakalimų montavimas yra greitas ir nesudėtingas, o siūlomos spalvos puikiai komponuojasi su „Venecja“ stogų ir „ProAqua“ lietaus vandens nuvedimo sistemų atspalviais.PVC pakalimai yra pagaminti iš neplastifikuoto PVC, tai lengvas, estetiškas ir patvarus stogo karnizų užbaigimas.

Efektyvus panelės plotis: 306 mm

Aukštis: 12,2 mm

Lakšto ilgis: 3 m


Taip pat prekiaujame visom stogo dangom, lietaus vandens nuvedimo sistemomis, skardos lankstiniais ir k.t. stogui tinkamai įrengti reikalingais elementais

Gediminas
+37060000032
gediminas@adlimina.lt
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku