Rašome įvairius rašto darbus

Mokslo darbai (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas


Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Rašome įvairius rašto techninių, inžinerinių, technologinių specialybių studentams. Rašomi visų tipų rašto darbai nuo paprasčiausio referato iki sudėtingiausio magistro darbo. Taip pat rašome rašto darbus itin sudėtingomis temomis ar su nedideliu prieinamos literatūros kiekiu. Naudojamės tiek Lietuvos, tiek užsienio duomenų bazėmis.

Braižome 2D/3D brėžinius, rengiame animuotas ir paprastas prezentacijas, atsakome i kontrolinius ir paprastus klausimus, sprendžiame įvairius uždavinius, namų bei savarankiškus darbus. Taip pat galime pasiūlyti darbų atlikimo paslaugas ir socialinių bei humanitarinių krypčių studentams.

Atliekami ir skubūs darbų variantai ar tik tam tikra darbo dalis (pvz. teorinė, praktinė/technologinė/skaičiuojamoji ar grafinė). Verčiame tekstus iš anglu/į anglų kalbą. Redaguojame, maketuojame, suvedame tekstus, galime pataisyti versto ar parašyto darbo stilistika ir pan. Rašome daugelio sričių darbus.

Esant klausimams visada prašome klausti.

kursiniai1@gmail.com
www.kursiniai1.webs.com/
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku