Naujausi skelbimai: Vaistai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
REIKALINGA RIMTA PARAMA
Kaina, €:-
Veiksmas:Dovanoja
Galiojimo laikas:2016-10-20REIKALINGA MATERIALINĖ PARAMAGal ir ne taip ir daugelis pažinojo ar pažįsta žurnalistą, fotografą, kryžiažodžių sudarytoją Daną Visocką. Tokia jau laikraščių korespondentų darbo specifika, tačiau jo publikacijas įvairiuose šalies laikraščiuose skaitė kone kiekvienas laikraščius vartantis pilietis. Dano publikacijos mirgėjo: „Vakaro žinių“, „ Privataus seklio“, „Akistatos“, „Laikinosios sostinės“, „Kauno dienos“ bei kitų laikraščių puslapiuose.Baisios ligos atsėlina nelauktai ir netikėtai, nieko neklausdamos ir neatsiklausdamos, ar kas jų laukia. Jos nesirenka nei amžiaus, nei užimamų pareigų, nei luomų ar žmogaus materialinės padėties...
Tik sužinojus apie ligą, supranti, kad su ja kovoti nėra taip paprasta bei lengva, o juo labiau, kai efektyvesniam ilgam gydymui bei vaistams reikia tūkstantinių lėšų ir didelio tikėjimo bei vilties pasveikti ir dar vėl pradžiuginti skaitytoja ne viena publikacija, fotografija ar kryžiažodžiu.
Dano draugai ir pažįstami kreipiasi į Tave, ŽMOGAU. Tavo paaukoti keli eurai, lašas po lašo, gali išaugti į didžiulį AUKOS darbą, kurio dėka žurnalisto sveikatai bus parinki efektyvūs vaistai, brangus gydymas ir tikimybė, kad klastinga liga vis tik bus nugalėta. Maža, gal atrodanti visai nereikšminga auka, gali ir dažnai virsta tuo stebuklingu ir labai reikalingu vaistu – viltimi, padėka ir pasitikėjimu.

Draugai ir pažįstami prašo Jūsų supratimo ir atjautimo, palaikymo, padrąsinimo ir vilties, pagalbos ir paramos. Jūsų geranoriškoms ir geraširdėms paramoms atidaryta Danui sąskaita. Dėkojame galintiems padėti ir padedantiems. Telefonas pasiteiravimui: 370 621 84494

Sąskaita: LT15 7044 0000 4364 0907
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X