SANITARIJOS KONTROLĖS VADYBININKAS

Darbas vadybininkams Plungėje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

KB „Europe eggs

"Vičiūnų" įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 12 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.
Užduotys Sanitarinių - higieninių normų laikymosi kontrolė. Darbuotojų mokymas sanitarijos ir higienos klausimais. Pavaldaus personalo darbo organizavimas.Reikalavimai kandidatui Aukštasis išsilavinimas maisto technologo/visuomenės sveikatos vadybos srityse. Darbo patirtis pieno ar kiaušinių perdirbimo pramonėje - privalumas. Kokybės, gamybos proceso, sanitarijos - higienos reikalavimų išmanymas. Anglų ir rusų kalbų žinios - privalumas. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai. Planavimas, organizavimas ir problemų sprendimo įgūdžiai.

SANITARIJOS KONTROLĖS VADYBININKAS

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3447238


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X