Naujausi skelbimai: Santechnikos darbai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Santechnikos montavimo bei remonto paslaugos Šiauliuose.
Kaina, €:100 € (345.28 Lt)
Veiksmas:Siūlo

Santechnikos montavimo bei remonto paslaugos Šiauliuose.
Jeigu įsigijote butą, statote namą arba tiesiog pradėjote nedidlį remontą namuose ir Jums prireikė santechnikos specialisto paslaugų Šiauliuose, tai kreipdamiesi į mūsų bendrovę „Šildukai“, pataikėte pagal adresą. Surasti santechniką Šiauliuose nėra sunku. Tačiau, mūsų bendrovės specialistai ne vien išmano, bet, kaip tai keistai skambėtų, ir myli savo darbą. Mūsų santechnikos specialistų pastangos nukreiptos patenkinti, bet kuriuos Jūsų pageidavimus, pradėdant plautuvės, maišytuvo pakeitimu, bei dušo galvutės nukreipėjo tvirtinimu, baigiant „džakuzi“ vonios, dušo kabinos montavimu arba šildymo sistemos įrengimu, taip pat santechnikos remonto paslaugų teikimu Šiauliuose. Didelė patirtis, bei technologinių naujovių taikymas leidžia mums pasiūlyti santechniko paslaugas nebrangiai, bet tuo pačiu garantuoti aukštą atliekamų darbų kokybę. O preliminarūs, tačiau itin tikslūs numatomų darbų apskaičiavimai garantuoja mūsų paslaugų kainodaros skaidrumą.

Kiekvienas mūsų santehcnikos specialistas gerai išmano santechnikos medžiagas, bei įrangą, naudojamas Lietuvoje ir užsienyje. Planuojant santechnikos montavimo arba remonto darbus, bei sudarant sąmatą, mūsų darbuotojas padės Jums pasirinkti tinkamiausias medžiagas bei įrangą, atitinkančias Jūsų finansines galimybes bei estetinius pageidavimus.

Santechniko iškvietimas bei santechnikos darbai Šiauliuose

Santechniko iškvietimas Šiauliuose leis Jūms sutaupyti laiką bei išspręsti kompleksinių santechnikos darbų klausimus (santechnikos montavimas arba pakeitimas), taip pat smulkesnius santechnikos remonto klausimus. Mūsų darbų sferoje yra daugiabučiai, privatūs namai (sodo nameliai), biurai, pramonės objektai, bei darbai užsienyje.

Kiekvienas mūsų bendrovės santechnikas – aukštos klasės specialistas, atliekantis įvairaus sudėtingumo santechnikos darbus. Mūsų darbuotojai reguliariai eina specializuotus kursus, o tinkama motyvacija leidžia jiems atsiduoti darbui visais 100%. Atliekant santechnikos darbus, naudojame tik patikrintos kokybes medžiagas bei taikome inovacinius sprendimus (naujausias medžiagas ir šiolaikine įranga). Toks nusistatymas leidžia pasiekti numatomo tikslo per optimaliausią laiką bei optimaliausiomis sąnaudomis, kas maloniai nudžiugins Jūsų piniginę. Be to, mūsų darbuotojai padės Jums ne tik apsispręsti renkant medžiagas bei įrangą, bet ir jas įsigyjant bei pristatant pagal adresą.

Mūsų tinklalapyje visuomet galima sužinoti aktualiausias santechnikos darbų kainas. Tikslią santechnikos darbų Šiauliuose kainą nustato meistras darbų vietoje. Mūsų santechnikos montavimo, bei remonto darbų kainos yra optimaliausios rinkoje.

Santechnikas – Šiauliai

Santechiko paslaugas iš dalies galima sulyginti su juvelyro darbais, kadangi santechnikas dažniausiai dirba užsakovo teritorijoje ir disponuoja brangiai kainuojančiomis medžiagomis (pvz. „džakuzi“, dušo kabina, buitinė technika ir t.t.). Mūsų darbuotojus pagrįstai galima laikyti ne tik aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie turi vertingos patirties dirbant užsienyje su brangiomis ir sudėtingomis sistemomis ir įranga, bet ir juvelyrais, kadangi dirbant, jie visuomet stengiasi ne tik atsargiai elgtis su medžiagomis, bet ir padaro savo buvimą užsakovo teritorijoje maksimaliai nepastebimu. Pvz. demontuojant seną bei montuojant naują vonią, būtina ne tik užtikrinti naujos vonios saugumą, bet ir nepažeisti grindų plytelių, šalią esančio praustuvo arba ko nors kito.

Ne veltui sakoma, kad kiekvinas turi užsiimti savo darbu. Mes dirbame savo darbą. Kiekvienas mūsų santechnikas – savo darbo žinovas bei meistras. Mes konsultuojame, remontuojame, projektuojame bei garantuojame darbų aukštą kokybę. Taip, kad mūsų bendrovės specialisto – santechniko iškvietimas, sutaupys Jums laiko, pinigų, ir kas svarbiausia – nervų. O mūsų darbo rezultatai tikrai Jus pradžiugins.
Santechnikos darbai atliekami visoje Lietuvoje.
UAB "Šildukai" 8 (41) 552308 +370 (615) 56358 sildukai@gmail.com www.sildukai.lt.
Raktiniai zodziai
Santechnikas – Šiauliai.
Santechniko iškvietimas bei santechnikos darbai Šiauliuose.
Santechnikos montavimo bei remonto paslaugos Šiauliuose.
Katilinės.
Elektrodinės (joninės) katilinės.
Elektrodinis (joninis) sildiklis.
Dujų katilinės.
Kieto kuro katilinės.
Skysto kuro katilinės.
Granulių katilinės.
Šildymo sistemos.
Elektrodinis (joninis) šildymas.
Grindų šildymas.
Radiatorių šildymas.
Šildymo automatika.
Šildymo vamzdynai.
Vandentiekis, nuotekos.
Vandentiekio vamzdynai.
Sanitariniai prietaisai.
Dujų katilai.
Skysto kuro katilai .
Elektrodinis (joninis) šildymo katilas.
Šildymas elektra.
Radiatorinis šildymas .
Plokštiniai plieno radiatoriai .
Kietaus radiatoriai .
Aliuminio radiatoriai.
Šildymo automatika.
Šildymo vamzdynai .
Lituojami PPR vamzdžiai.
Daugiasluoksniai vamzdžiai.
Vario vamzdžiai.
Plieno vamzdžiai
Variniai vamzdžiai.
Plieniniai vamzdžiai .
Granulinės katilinės .
Santechnikas – Šiauliai.
Santechniko iškvietimas bei santechnikos darbai Šiauliuose.
Santechnikos montavimo bei remonto paslaugos Šiauliuose.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X