SAP SPECIALISTAS (-Ė)

Darbas specialistams, analitikams Klaipėdoje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Emplonet, UAB

Emplonet – personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, veikianti Lietuvoje bei plečianti savo užsienio partnerių tinklą užsienio valstybėse.
Šiuolaikiškos ir draugiškos komandos tikslas – aprūpinti darbdavius geriausiai jų poreikius atitinkančiais personalo sprendimais ir užtikrinti, kad darbuotojai atskleistų visas vertingiausias savo savybes.
Užduotys esamų SAP ir IT sistemų palaikymas, tobulinimas, naujų sprendimų diegimas; klientų poreikių ir reikalavimų analizė; techninių reikalavimų formavimas ir tinkamiausio techninio sprendimo paieška; esamų SAP verslo procesų tobulinimas bei naujų modulių ir funkcionalumo diegimas; bendradarbiavimas su dukterinių įmonių atstovais; siūlomų sprendimų tinkamumo ir diegimo sėkmės užtikrinimas.Reikalavimai kandidatui patirtis dirbant su SAP; aukštasis universitetinis išsilavinimas informatikos arba panašioje srityje; komandinio darbo patirtis; iniciatyvumas; komunikabilumas; geri lietuvių, anglų ir rusų kalbų įgūdžiai. Naudingi įgūdžiai baigti SAP kursai, įgyti sertifikatai; vieno ar kelių SAP modulių (FI/CO/MM/SD/PP/ PS) žinios; patirtis dirbant su SAP BW, SAP BASIS,SAP ABAP; verslo procesų žinojimas (patirtis dirbant su įvairiomis įmonėmis).Mes siūlome motyvuojantį atlyginimą; finansinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų; sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų, mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes; stabilumą ir geras darbo sąlygas; visas socialines garantijas.

SAP SPECIALISTAS (-Ė)

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3467769


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X