SAP SPECIALISTAS (-Ė)

Darbas specialistams, analitikams Klaipėdoje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Vakarų laivų gamykla, AB

AB „Vakarų laivų gamykla" įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos. Ilgametės patirties, daugiau kaip 1900 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, palankios infrastruktūros ir inovatyvios įrangos dėka, AB „Vakarų laivų gamykla" grupės įmonės teikia aukštos kokybės paslaugas, sutartais terminais bei už konkurencingą kainą.
Užduotys Esamų SAP ir IT sistemų palaikymas, tobulinimas, naujų sprendimų diegimas. Klientų poreikių ir reikalavimų analizė. Techninių reikalavimų formavimas ir tinkamiausio techninio sprendimo paieška. Esamų SAP verslo procesų tobulinimas bei naujų modulių ir funkcionalumo diegimas. Bendradarbiavimas su dukterinių įmonių atstovais. Siūlomų sprendimų tinkamumo ir diegimo sėkmės užtikrinimas.Reikalavimai kandidatui Patirtis dirbant su SAP. Aukštasis universitetinis išsilavinimas informatikos arba panašioje srityje. Komandinio darbo patirtis. Iniciatyvumas, komunikabilumas. Geri lietuvių, anglų ir rusų kalbų įgūdžiai. Naudingi įgūdžiai Baigti SAP kursai, įgyti sertifikatai. Vieno ar kelių SAP modulių (FI/CO/MM/SD/PP/ PS) žinios. Patirtis dirbant su SAP BW, SAP BASIS,SAP ABAP. Verslo procesų žinojimas (patirtis dirbant su įvairiomis įmonėmis).Mes siūlome Galimybę dirbti vienoje iš didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje. Galimybę mokytis ir augti dirbant su profesionalais. Motyvuojantį atlyginimą. Finansinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų. Sąlygas sėkmingai dirbti ir siekti rezultatų, mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes. Stabilumą ir geras darbo sąlygas. Visas socialines garantijas.

SAP SPECIALISTAS (-Ė)

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3498339


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X