Savarankiškai dempingo konteineriai NTK 600

Įvairi pramoninė technika, įranga (parduoda, siūlo) Šiauliuose skelbimas

Kaina, €:475 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Metalo konteineriai
Bakas yra skirtas naudoti šakiniai krautuvai

Savarankiškai dempingo bunkeriai yra konteineriai, naudojami įvairių rūšių medžiagų, pvz., Laužo, žvyro, pjuvenos ir plastiko, saugojimui, transportavimui ir surinkimui. Jie puikiai dirba statybvietėse, gamybos salėse ir laužo saugyklose. Konteineriai yra pagaminti iš 3 mm lakštinio metalo, suvirintiems su perimetru sustiprintu viršutiniu kraštu. Sienos yra lygios, todėl jas lengva valyti ir prižiūrėti. Stabilus ir tvirtas pagrindas su kišenėmis šakėms, pritaikytas dirbti su šakiniais krautuvais. Didelis mūsų lopšių privalumas yra dviguba fiksavimo sistema. Konteinerį galima ištuštinti rankiniu būdu atlaisvinant užraktą, naudodami svirtį, esantį konteinerio gale, arba sumontuotą priekinį bamperį. Naudojant priekinę priekabą, iškrovimas vyksta paspaudus jį prieš kablio talpyklą, nereikia palikti operatoriaus iš transporto priemonės. Kai šakės yra pakreiptos, tuščias konteineris grįžta į pradinę padėtį ir yra užblokuotas. Konteineriai yra pagaminti su epoksidiniu gruntu ir poliuretano dažais RAL 5010 atspalvyje.

NTK MODELIS
Talpa (l) 600
Matmenys (mm) 1580х980х995
Kroviniai (kg) 1200
Svoris (kg) 145

Bakas turi dvigubą fiksavimo sistemą
Ištuštinimas atliekamas su užraktu ir užraktu. Talpyklos ištuštinimas atliekamas su priekiniu užraktu be operatoriaus kontakto su baku.

Esant pageidavimui, yra prieinami ratai (keturi ratai, sukamieji ir stabdžiai).

Nauji Lenkijos gamintojo produktai.

Kviečiame susisiekti su mumis.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku