Senovinių mažų molinių puodynių kolekcija - 30vnt.

Sendaikčiai (parduoda, siūlo) Panevėžyje skelbimas

Kaina, €:230 €
Veiksmas:Parduoda

Gal būt daug kas turi įvairių senovinių Lietuviškų molinių tarpukario puodynių. Tačiau čia yra labai unikali, įvairiuose Lietuvos miesteliuose ir kaimuose surinkta miniatiūrinių,dekoratyvinių senovinių molinių puodinyčių kolekcija - 30vnt. Jie dažniausiai buvo pagaminti vienetiniai, kaip šablonas, kaip pvz pagal kuriuos vėliau gamindavo didesnes. Daug labai metų ši kolekciją buvo renkama, o dabar kažkas taps per akimirką Kolekcionierius :)
Į tą pačią kaina kartu įtrauktas ir tas metalinis laikiklis, kuris susitraukia iki 120cm, arba išilgėja iki 250cm. Tai dabar jau yra pilnas jo ilgis.
Jeigu negalite atvykti atsiimti Panevėžyje, reikalui esant galime l.greitai (per 1-2dienas) atsiųsti per DPD siuntų skyrių. Siuntimo kaina - 10 €.

Jeigu patinka antikvariniai,senoviniai daiktai apžiūrėkite kitas mano prekes ir rasite kažką sau naudingą.Spauskite, nusikopijuokite -
/
(per 8 puslapius)
Rašykite į emeilą :
abumes@yahoo.com
Arba skambinkite:
866355799
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku