Šiaučius (gan stipraus charakterio, bet meilus)

Mišrios veislės (neveisliniai) šunys, šuniukai (dovanoja, dovanai) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Dovanoja
Veislė:Mišrūnai/neveisliniai šunys
Lytis:Patinas
Amžius:1 - 3 m.

Namų ieško gražusis šiurkščiaplaukis Šiaučius. Tai linksmas, bet labai tvarkingas, jau pamiršęs vaikiškas išdaigas namie, maždaug 4 metų šuo. Šiaučius mėgsta ilgus pasivaiksčiojimus, šėliones lauke, pasiglostyti ir ant rankų pabūti ne prieš. O kaip mėgsta skaniukus!
Noriai bendrauja ir sutaria su šunimis, kuriuos pažįsta, bet mielai pasivaikytų nepažįstamus. Kiek atsargus su vyrais. Kodėl? - Gali atsakyti tik Šiaučius.
Jeigu esate pasiruošę padovanoti Šiaučiui jaukius namus, suprantate, kad kartu su namais Šiaučius pamatys naują pasaulį,kuriame jūs tapsite jo vedliu, atvykite su juo susipažinti į Tautmilės prieglaudėlę. Šiaučius Jūsų laukia!

Kreiptis:
+370 65538244 Simona
+370 60678764 Lina
+370 65071786 Tautmilė

https://www.facebook.com/pages/Tautmil%C4%97s-Prieglaud%C4%97l%C4%97/246004585414507

Ir jei kaip nors galite prisidėti prie mūsų veiklos, norite savanoriauti pas mus prieglaudėlėje, pagelbėti mums vedžioti šuniukus ir tvarkytis ar turite kokių kitokių minčių, su tuo susijusių, visuomet esate laukiami! Papildomų rankų mums ir mūsų gyvūnams visada labai, labai reikia. - Tautmilės prieglaudėlė
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X