Šildymo įrengimas, montavimas

Šildymo, vėdinimo sistemų įrengimas, montavimas (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas

Kaina, €:100 € (345.28 Lt)
Veiksmas:Siūlo

Mes atliekame santechnikos darbus Kaune ir  turime pakankamai patirties ir kvalifikacijos santechnikoje atlikti   įvairaus sudėtingumo darbus nuo sanmazgo pajungimo iki katilo ir šildymo sistemos pajungimo, remonto arba renovavimo. Siūlome ne tik santechniko darbų paslaugas, bei visada patarsime ir padėsime kur ir ką pirktį. Dažniausiai dirbame Kaune ir Kauno rajone.

Atliktiems santechniniams darbams suteikiame garantiją, išrašome sąskaitą faktūrą.

Santechninės įrangos montavimas, pajungimas.
Vonios kambario, tualeto įrengimas, montavimas.

Rekuperacinės vėdinimo sistemos
Namo vėdinimo sistema - tai ventiliatorius (vienas arba daugiau) ir ortakių sistema,  kuria šiltas užterštas oras šalinamas iš patalpu, o grynas (šaltas) oras paduodamas iš lauko. Tam kad vėdinant namą išvengti šilumos nuostolių, ventiliacijos - vėdinimo sistemoje naudojamas rekuperatorius. Šilumos rekuperacija - tai šilumos grąžinimas.

ŠILDYMO ĮRENGIMAS
Šildymo įrengimas, montavimas: kieto kuro, dujinės, skysto kuro katilinės, šilumos siurblių oras-vanduo montavimas, vėdinimo, vandentiekio, kanalizacijos sistemos, centriniai dulkių siurbliai, saulės kolektoriai, hidroforai , gręžinio siurbliai. Klojame lauko kanalizaciją ir drenažą.
Šildymo sistemų sąmatų skaičiavimas (stengiamės pasiūlyti geriausią kainą).
Teikiame nemokamas konsultacijas.
Padedame nusipirkti medžiagas su nuolaida Kaune.
Garantuoju  savo atliktų darbų kokybę.

Dujinių katilinių pajungimas
Montuojame ir pajunginėjame visų tipų dujinius šildymo katilus  (kondensacinius, nekondensacinius, vandens šildymo koloneles). Pajunginėjame įvairių gamintojų dujinius katilus. Dirbame su Junkers, Viessmann ir kitų gamintojų įranga.
Vytas  +370 674 43938

Šildomų grindų įrengimas

Šilumos siurblių oras- vanduo montavimas
Šildymo sistema su oras-vanduo šilumos siurbliu labai patogus šildymo būdas, kurį galima palyginti su šildymu elektra. Esminis skirtumas tame kad  šildymui sunaudosite iki 70% mažiau elektros.

Vandentiekio įrengimas

kaudes@gmail.com
Vytas  +370 674 43938
http://santechnikos-darbai-kaune.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku