Šiltiname namus polistirolu

Statybos darbai, statybos paslaugos (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:100 €
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Fasadų šiltimas

Namo šiltinimas polistirolu ir apdaila.

Polistirolas šiltinimui - tai medžiaga iš labai lengvų suklijuotų granulių. Granulių sudėtis - 98%  oras ir 2% polistirenas. Polistirolo gamyboje naudojami specialūs slopinantys degimą priedai.  Apitikslieji polistirolo lapų išmatavimai   600x1200 mm. Polistrolo lapai fasadų šiltinimui būna su lygiais kraštais arba frezuoti (su špuntu). Analogiška  šiltinimo medžiaga - neoporas (pilkas polistirolas)- tai patobulintas polistirolas su grafitu.


Šiltiname namus nuo 2002 metų. Dirbame pagal verslo liudijimus ir nesame įmone . Mūsų sąnaudos mažesnės, todėl visos  namo šiltinimo darbų kainos mažesnės ir prieinamos. Namo apšiltinimo darbus atliekame kokybiškai, su garantija. Dažniausiai šiltiname namus Vilniuje ir Vilniaus rajone, turime  daug patenkintų klijentų, kurie galėtų mus rekomenduoti.  Vilniuje ir Vilniaus rajone esame apšiltinę daugiau kaip 50 namų. Mūsų apšiltintus namus galite pamatyti nuotraukose ir apžiūrėti  vietoje. Atliekame  visus namo šiltinimo ir kitus lauko apdailos darbus reikalingus po fasado tinkavimo.  

Šiltiname namo pamatus polistirolu.

Apšiltinti požeminį pamatą polistirolu galima ir savarankiškai, nes toks darbas nereikalauja apdailininko kvalifikacijos. Aplink pamatų nukasamas gruntas žemiau grunto išalos. Pamatų paviršius nuvalomas ir užtepamas (bitumas su benzinu) arba klijuojama prilydoma bituminė hidroizoliacija.  Ant viršiaus klijuojamas polistirolas šiltinimui. Polistirolą galima klijuoti karštuoju būdu jeigu klijuojame prie prilydomos dangos, arba naudojant specialius klijus- mastikas. Papildomai polistirolo lapai tvirtinami smeigėmis. Apšiltintus polistirolu pamatus reikia apsaugoti nuo gruntinių vandenų įrenginėjant drenažą, naudojant drenažines membranas arba kitais būdais. Dabar apšiltintus polistirolu namo pamatus galima užkasti.

Polistirolo klijavimas.

Polistirolo klijavimas prasideda  nuo cokolinio profilio tvirtinimo. Cokolinis profilis apsaugo apšiltintą fasadą nuo griaužikų.

 Cokolinis profilis tvirtinamas ne žemiau kaip 30 cm nuo žemės, tiksliai  išlaikant horizontalumą.  Nuo cokolinio profilio prasideda šiltinimo plokščių klijavimas. Visi plyšiai, lapų sudurimai,  nesandarumai užtepami klijais. Priklijuoti polistirolo lapai, po 1-2 parų kampuose ir per vidurį  tvirtinamos smeigėmis prie namo sienos.

Apšiltintos polistirolu sienos negalima palikti ilgam, saulė  ardo neapsaugotą polistirolą. Polistirolas neutrali medžaga,  kuri nekeičia savybių su laiku jeigu apsaugota nuo saulės spindulių.

Sienų armavimas tinkleliu.

Kada klijai išdžiūvo ir polistirolas pritvirtintas smeigėmis prie sienų, peiliu ir metaline tarka nuvalomi visi sienų nelygumai (išsikišimai). Pastatomi armavimo kampai ir užarmuojamos namo  sienos.

Specialus armavimo stiklo audinio tinklelis įleidžiamas į armavimo mišinį. Visi langų durų angokraščiai ir namo kampai sutvirtintami kampuočiais ir armavimo tinkleliu įleidžiamu į klijus taip, kad armavimo tinklelis nesiektų polistirolo ir būtų paslėptas.  Ne iki galo išdžiūvus armavimo mišiniui, šlifuojami sienų nelygumai.  Dabar namo sienos apšiltintos, polistirolas jau apsaugotas nuo saulės ir drėgmės,  po 3-5 parų arba vėliau namo sienas galima tinkuoti dekoratyviniu tinku.

Fasado apdaila, dekoratyvinis tinkavimas.

Fasadų apdailai naudojami 3-jų rūšių  struktūriniai tinkai:  MINERALINIS TINKAS, AKRILINIS TINKAS, SILIKONINIS TINKAS.

Mineralinis tinkas labai patvarus, su laiku tik stiprėja. Atsparus korozijai, pelėsiams bei grybeliams. Po 3-4- jų parų po tinkavimo sienos dažomos fasadiniais dažais. Fasadiniai dažai įsigeria į mineralinį tinką ir dar labiau sustiprina dekoro sluoksnį.

Akrilinis tinkas  elastingas, nepraleidžia vandens, nebijo temperatūros svyravimo, namo fasadas ilgiau išlieka švarus, nereikės perdažyti.

Silikoniniai tinkai dažnai naudojami  daugiaaukščių pastatų fasadams, kartais vadinami savaiminio išsivalymo. Silikoninio tinko paviršius slidus ir nešvarumus nuplauna lietus. Fasadą galima plauti.

Akriliniai ir silikoniniai tinkai impregnuoti, po tinkavimo apšiltinto namo fasado nereikia dažyti. Namo  fasadas  užtinkuotas elastingu akriliniu arbo silikoniniu  struktūriniu  tinku, nebijo nedidelių mechaninių smūgių (atšokusio kamuolio). Šiltiname namus Vilniuje ir Vilniaus rajone.+370 671 44620
profasadai@gmail.com
http://profasadai.lt
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku