Naujausi skelbimai: Šiltinimo, hidroizoliacinės medžiagos

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Siltinimas poliuretano putomis
Kaina, €:1 € (3.45 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Putų poliuretanas
Būklė:Nauja

PAVASARIO AKCIJA:
Šiltinimas atviromis poromis:
a) virš 30 m3 - 75 eur/m3!
b) virš 40 m3 - 70 eur/m3!

Ilgaamžis šiltinimo būdas (lyginant naudingumą su bet kuria šiltinimo medžiaga - poliuretano putos SPRAY FOAM R127 reikalingas kiekis yra dvigubai mažesnis už kitas medžiagas (vata, ekovata, medžio plaušo vata ir t.t.).

Ivairių pastatų, angarų, sandėliavimo patalpų, namų ir ju atskirų konstrukcijų (stogų, sienų, perdangų) kokybiškas apšiltinimas dviejų komponentų poliuretano puta. Siltinimas atliekamas ir daugiabučiuose namuose (sienų, lubų, santechninių mazgų, šachtų ir t.t.). Taip pat šiltiname sienas su oro tarpais. Dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Šiltas būstas ir gera kokybė už teisingą, lietuvišką kainą! Didesnės apimties užsakymams dėl kainų įmanomas atskiras susitarimas. Darbus atliekame su Lietuvoje sertifikuotomis medžiagomis (CE ir SPSC) . Darbui oro temperatūra įtakos neturi (T koreguojame oro šildytuvų pagalba). Darbus atliekame atsakingai ir tiksliai. Konsultuojame remdamiesi PATIRTIMI ir ŽINIOMIS įgytomis darbu . Suteikiame GARANTIJĄ (30 m.)

Poliuretano putos pirmauja lenktynėse su kitomis šiltinimo medžiagomis (akmens vata, stiklo vata, ekovata, medžio plaušo vata, polistirolu) dėl keliu priežasčių:
1. Sandarumas - šiltinant nepaliekama šalčio tiltų, užpildo visas ertmes
2. Pastovumas - nekeičia savybių. Nesukrenta (vata, ekovata), nedūlėja, neišnyksta nei po metų, nei po 20 m. Nedraugauja su graužikais (polistirolas).
3. Ekologija - visiškai nekenksmingos. Neišskiria nuodingų medžiagų. Nėra galimybių pelėsio susidarymui, neįgeria (porų pagalba šalina) drėgmės.
4. Taupumas - reikalingas dvigubai mažesnis kiekis nei bet kurios kitos medžiagos ( 1:2). 1m3 poliuretano putos atstoja 2 m3 vatos. Tai reiškia 1m2 15 cm poliuretano putos kaina 12 eur., vatos reikalingas kiekis yra 30 cm. Kaina - 18 eur.
5. Nedegi ir ir nepalaiko degimo - veikiama tiesioginio ugnies šaltinio, prie 400 laipsnių C anglėdama išskiria šaltus dūmus (karšti dūmai didina temperatūrą patalpoje ir gali sukelti ugnies pliūpsnį - sprogimą). To pasekoje yra išstumiamas deguonis iš patalpos ir slopinama liepsna. Neįgeria drėgmės ir degių skysčių ( kitaip nei vata, ekovata, stiklo vata) - nepalaiko degimo (polistirolas).


Pateikti argumentai yra taikomi dviejų komponentų poliuretano putai FOAM SPRAY R127 (CE ir SPSC sertifikatai).
Už kitų gamintojų poliuretano putos kokybę neatsakome ("Purinova", "Gama", "SCC" ir t.t.)

Orientacinės šiltinimo darbų su medžiagomis kainos:
Atvirų porų nuo 80 eur/1m3. 1 m2 cm - 0.80 eur. ct.
Uždarų porų nuo 160 eur/1m3. 1 m2 cm - 1,6 eur. ct.
Oro tarpų apšiltinimas 120 eur/1m3. 1 m2 cm - 1,2 eur. ct.

Vadovaujamės SĄŽININGUMO principu - nei darbų metu, nei atėjus atsiskaitymo už atliktus darbus laikui, kaina NEDIDĖJA!

Nėra jokių papildomų mokesčių (Kelionių tarifų įkainių, langų, durų, baldų apsaugos plėvele kainų, pastolių nuomų, patalpų šildymo purškimo metu ir t.t.)


GERAS PRODUKTAS NETURI BŪTI BRANGUS, JIS TURI BŪTI TIESIOG GERAS!
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X