SIULAU 20 EUR NEMOKAMAI

Įvairus darbas, darbo pasiūlymai, darbo paieška, paslaugos (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Siūlau pinigus už registraciją MONESE. Greičiausiai kyla klausimas, kas tas Monese, ir kodėl aš Jums siūlau tuos nemokamus pinigus. Trumpai tariant, Monese yra internetinis bankas Jungtinėje karalystėje įkurtas 2013 metais, Estijos piliečio. Vienas iš didžiausių privalumų yra tai, jog galima atsidaryti banko sąskaitą be oficialaus JK adreso ar kredito istorijos.
Pakanka vos 3 minučių su mobilia aplikacija ir galėsite džiaugtis oficialia Europos sąjungos arba Jungtinės karalystės banko sąskaita su asmeniniu IBAN numeriu.

Privalumai:

- Šiuo metu lietuviams mokama €20 už registraciją su kodu ANDR3221. Gavus bonusą, ir persisiuntus pinigus į savo banką, gali iš karto užsidaryti sąskaita

Jei dar neįtikinai, kad verta pabandyti, nežinau kas įtikins daugiau, nes €20 niekas nepasiūlys už nemokama banko kortele su 20 eur saskaitoj.

Jeigu susidomėjai, žemiau instrukcijos kaip užsidirbti 20€:

1) Parsisiųsk MONESE programėlę iš IOS STORE arba Google Play parduotuvės.

2) Registracijos metu nurodyk šį kodą ANDR3221
3) Sek instrukcijas pasitvirtinant tapatybę

4) Užsisakyk nemokamą kreditinę kortelę.

4) Atsidarius NEMOKAMĄ sąskaitą ir gavus kreditinę kortelę persivesk bent 0,50cnt ar daugiau į ją, tai galima atlikti pavedimu. Gavus pinigus į šią sąskaitą, reikia atlikti pirkimą parduotuvėje nors uz 10cnt ir iskarto gausit 20€ i savo MONESE kortele.Patikrinta tikrai pinigai atejo.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku