Naujausi skelbimai: Darbas užsienyje

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Siūlomas Realus uždarbis internete
Veiksmas:Siūlo
Šalis:Didžiojoje Britanijoje

Sveiki, juokingai skamba kai kazkas siulo uždirbti po 50000 į mėnesį nedarant nieko, arba po 300 į dieną žiūrint reklamas. Tai paprasčiausiai nerealu.

Siūlau jums REALŲ uždarbį internete. Taip, jums reikės padirbėti ir pinigai neįkris į jūsų sąskaitą šiaip sau.

Turiu jums 3 pasiūlymus:

1 Pasiūlymas: Skirtas Lietuvos emigrantams gyvenantiems Anglijoje, Norvegijoje, Olangijoje, Vokietijoje ir kt. šalyse. Jums reikės atsakinėtį į apklausas. Vieną apklausą atsakyti jums užtruks 2-5 minutes. Uždarbis: 3-5 eurai už apklausą. Jei prisiregistruosite visuose siūlomuose puslapiuose, per diena galėsite atsakyti į 6 apklausas, taip uždirbti iki 30 eurų per dieną sugaištant pusvalandį. Pinigai išmokami iškart. Daugiau info:
https://kisenpinigiai.weebly.com/

2 Pasiūlymas: Tiek Lietuvoje tiek užsienyje gyvenantiems lietuviams.
Jums reikės investuoti 250 dolerių į kriptovaliutų programą kuri pati braižo grafikus ir siūlo keisti valiutą palankiausiu kursu taip atnešant jums pelną. Pinigai sugrįžta jau pirmąją savaitę, juos persivesti pas save į sąskaitą galite bet kuriuo metu. Tai yra patikima užsienio kompanija dirbanti ne vienerius metus. Daugiau info:
https://kisenpinigiai.weebly.com/noriu-investuoti.html

3 Pasiūlymas: Vėlgi tik užsienyje gyvenantiems lietuviams. Šio pasiūlymo nepavadinčiau uždarbiu, greičiausiai jūsų sėkmės išbandymas.
Registruojatės tarptautinių kompanijų, tokių kaip Primark, ALDI, Toshiba loterijose. Jos tokiu būdu reklamuojasi, taip pat ir skiria prizus apsipirkti jų parduotuvėse. Daugiau info:
https://kisenpinigiai.weebly.com/noriu-laim279ti.html

Jeigu gyvenate Lietuvoje, pirmame ir antrame pasiūlyme užsiregistruoti jums nepavyks.

Visą šia ir kitą informaciją galite surasti mūsų puslapyje: https://kisenpinigiai.weebly.com/

Kyla klausimų? Mielai į juos atsakysime elektroniniu paštu: noriudirbti24@gmail.com

Pagarbiai, Kišenpinigiai komanda.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku