Sklypas Ignalinos r. sav., Švedriškėje

Sklypai (parduoda, siūlo) Ignalinoje skelbimas

Kaina, €:125 000 €
1 aro kaina:400.64 €
Veiksmas:Parduoda
Sklypo plotas:312.00 a
Savivaldybė:Ignalinos r. sav.
Gyvenvietė:Švedriškė

Tikra prabanga!!! Jūsų privatus ežeras Aukštaitijos nacionaliame parke!

Karšta vasara, minios poilsiautojų pajūryje ir populiariausiuose Lietuvos kurortuose, atrodo niekad nesibaigiantis miesto šurmulys... – Pažįstamas vaizdas? O dabar įsivaizduokite, kad staiga Jums visa tai tampa nebe problema, tačiau puikus priminimas, jog jau pats laikas skirti laiko ir sau pačiam, savo šeimai bei draugams! Argi skamba ne šauniai!?

Pabėkite nuo miesto šurmulio ir įtraukiančios rutinos ir susikurkite savo asmeninį rojaus kampelį pasakiško grožio Lietuvos vietovėje Ignalinos rajone, AŽVINTAIČIO EŽERO teritorijoje, Aukštaitijos nacionalinio parko apsuptyje! Mėgaukitės žvejyba, vasaros ir žiemos sezonu pagaukite karšių ir kitų žuvų! Pasimėgaukite ir vandens pramogomis – romantiškais pasiplaukiojimais valtimi ar vandens dviračiu stebėdami besileidžiančią saulę šiltais vasaros vakarais arba pasisemkite ekstremalesnių pojūčių lėkdami vandens motociklais bei skrisdami vandens raketa į aukštį, vadinamuoju flyboard‘u! O gal tai būtų tiesiog šaunios maudynės ežere, visiškoje ramybėje ir poilsyje be jokių pašalinių žmonių! Jūsų teisė rinktis!

Bet gal Jus domina ir kaimo turizmo verslo vystymo galimybė, su nuosavomis pakrantėmis, tilteliais, valtimis, pirtimis, kuriuos galėsite patys sėkmingai įsirengti. Visa tai gali tapti puikia investicija Jums! Tiesiog leiskite sau būti kūrybiškiems ir įgyvendinkite savo vizijas bei svajones viename nuostabiausių kraštovaizdžių Lietuvoje!

Ažvintaitis – ežeras rytų Lietuvoje, Ignalinos rajone, apie 15 km į vakarus nuo Dūkšto, 10 km į pietvakarius nuo Salako. Ilgis vakarų-rytų kryptimi 1,6 km, plotis iki 0,3 km. Ažvintaitis yra bendroje rinoje su į rytus telkšančiu Ažvinčio ežeru. Su juo jungiasi sąsiauriu. Šiauriniame ežero krante įsikūręs Margavonės kaimas.

BENDRA INFORMACIJA:
Bendras plotas – 31,20 hektarai;
Ežero pavadinimas – Ažvintaitis ( 8 metrų gylio, pilnai įžuvintas – Karšinis );
Vietovė – Ignalinos raj., Kazitiškio sen., Švedriškės k.;
Paskirtis – kita;
Gylis: ~ 8 m.
Karšinis ežeras

PRIVAŽIAVIMAS:
Vietinis, gerai prižiūrimas kelias;
Iki asfaltuoto kelio ~ 10 km.

ATSTUMAI:
Iki Ignalinos – 24 km;
Iki Utenos – 37 km;
Iki Vilniaus – 134 km;
Iki Kauno – 171 km;
Iki Šiaulių – 235 km.
Iki Alytaus – 243 km;
Iki Klaipėdos – 379 km;

SOCIALINĖ INFRASTRUKTŪRA:
~ 12,5 km iki Kazitiškio pagrindinės mokyklos;
~ 12 km iki Parduotuvės Kazitiškių miestelyje;
~ 12,2 km iki Kazitiškio Šv. Vyskupo Stanislovo bažnyčios;
~ 12,2 km iki Kazitiškio medicinos punkto;Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku